Yilbasi 2017 hediyelesmesi

sevgi dila

Aktif Cadı
benim gönderdiğim hediye bugün ulaşır diye düşünüyorum.. benim hediyem de henüz gelmedi :(

Kurşun

Aktif Cadı
:
bu arada benim de hediyelerim geldi :heyooSevgili Rukiye'den, (işyerinde foto atamadım, akşam eve gidince paylaşıcam sizlerle) hediyelerime bayıldım :oyna bütün hepsi özenle hazırlanmış, ama özellikle kupa ayrı bir güzel çoook teşekkür ederim, zahmet etmişsin, yazdığın not için de çok teşekkür ederim, çok düşünceli çok zarifsin :) kesene bereket canım :kalp:kalp:kalp
Yaaa ulaşmış sonunda çok sevindim gecikme için tekrar özür dilerim. :Dheyoo:heyoo:heyoo

canango

Tatlı Cadı
QUOTE=canango;128513]bu arada benim de hediyelerim geldi :heyooSevgili Rukiye'den, (işyerinde foto atamadım, akşam eve gidince paylaşıcam sizlerle) hediyelerime bayıldım :oyna bütün hepsi özenle hazırlanmış, ama özellikle kupa ayrı bir güzel çoook teşekkür ederim, zahmet etmişsin, yazdığın not için de çok teşekkür ederim, çok düşünceli çok zarifsin :) kesene bereket canım :kalp:kalp:kalp[/QUOTE]

19763 eklentisini görüntüle19764 eklentisini görüntüle19765 eklentisini görüntüle

bunlar da benim hediyelerim hepsi harika ki :) teşekkürler Sevgili Rukiyecim (kurşun)

sevgi dila

Aktif Cadı
bir tek ben mi kaldım hediyesini almayan :(

didemmmm80

Tatlı Cadı
Kizlar yollar kapali diye kargolarin alinmama durumu varmis .su anda hediyesi eline ulasmayan kac kisi var? Ben ozelden onlara yollayacak olanlarla irtibata gececegim

alaz

Cadı
çalıştığım için yıl sonu iş yükü fazlalığından fırsat bulup geçte olsa cuma günü hediyemi yolladım alan arkadaşım hakkını helal etsin umarım beğenir