Takıldım kaldım yardım lütfen

Nette bulduğum bir tavşanı çeviriyorum ama şurda takıldım kaldım. Yardımcı olbilirseniz çok sevinirim.
Ch 1, turn fold tail in half matching st and working through both thickness in next 11 sts, do not turn, skip last sc made, sc in end of next 25 rows, working in free loops of beginning ch, sc in next 33 sts, sc in next 25 rows do not join

şebnem

Aktif Cadı
Orulen tavsanın da resmını paylasırsanız daha kolay olur ama anladıgım kadarıyla cevırıyım ben :yes

1ZN, Dön, kuyruğu katla ve arkadaki öndeki ilmekleri aynı anda ör; 11X,
Dönmeden son ilmeği atlayarak, Önceden ördüğün 25sıranın sonlarına X ör,
Başlangıçtaki zincirde boş bırakılan ilmeklere; 33X, Tekrardan ördüğün 25sıranın üstüne X ör ve birleştirme.

bu kısmın resmı olsa daha doğru çevirebilirdim aslında :eek: kabacası bu ama :yes

Page11.jpg

Resmi burda

Page18.jpg
Tavşan bu. Ben forumda görmemiştim ama. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için

Page1.jpg

Yanlış resim yüklemişim pardon yaa

Üç gündür bunu çevirmeye çalışıyorum. Bakalım olacak inşallah :cool

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
Nette bulduğum bir tavşanı çeviriyorum ama şurda takıldım kaldım. Yardımcı olbilirseniz çok sevinirim.
Ch 1, turn fold tail in half matching st and working through both thickness in next 11 sts, do not turn, skip last sc made, sc in end of next 25 rows, working in free loops of beginning ch, sc in next 33 sts, sc in next 25 rows do not join
1 zn, don, kuyrugu ikiye katla, ilmekleri karsi karsiya getirip her iki kalinlikta beraber calisarak 11x, donme, son yaptiginiz ilmegi atla, baslangic zincirinin kalan ilmeklerinde 25x, 33x, sonraki 25sirada x, katilma

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
asya mina cevirdigin tavsani biz hediye olarak vermistik aslinda...
simdi gordum:)

Siz bitanesiniz yaaa. Çok seviyom hepiniziiii