sevgili şükriye tiver den hediyelerim geldi

didemmmm80

Tatlı Cadı
Aaaaa cok guzeeeel kitap da cok espirili gorunuyor kapagi. Gule gule or tatli tatli oku canim. Sukriyecigim kesene bereket canim

Twrskry

Üye
amin arakdaşlar hepimizin kesesine bereket :) ipler aceleye geldi pırlantanın saman sarısını bulmustum 215 onu yollayacaktım ama ipler hala elime geçmedi maalesef :( ama kitabı cok begenecegini umuyorum ablacım :) iki de kızım var demişsin bence onlarda okumalı hep eglenceli hem öğretici bir kitap :) güle iyi günlerde kullan inş

Aysun 06

Tatlı Cadı
İpler kitap harika güle güle ör zevkle oku canım şükriye arkadaşımın da kesesine bereket

İsmihan

Aktif Cadı
çok teşekkürler kızlar [MENTION=85]Aysun 06[/MENTION] [MENTION=35]sehrin[/MENTION] [MENTION=2363]hatice46[/MENTION] [MENTION=3358]İclal[/MENTION] [MENTION=84]canango[/MENTION] [MENTION=10]didemmmm80[/MENTION] ve tabiki [MENTION=3002]Twrskry[/MENTION] kesene bereket canım
siparişlerden fırsat bulursam okuyacağım inşallah kitap hamile olup bende kalan kızıma daha çok yarayacak yattığı yerde okumaya verdi kendini küçük kızımda iplere sardı bere ör bana diyo (mavi ip kabanına uyuyo da :) ) inşallah hem örüp hem okuma fırsatım olur kitap kurduyken elime almayalı alamamayalı seneler oldu çünkü