Sac Takilisi (Cilek Kizlar Ornegi)

Bende kara kara düşünüyordum iyi oldu teşekkürler

Naughty

Aktif Cadı
Bende bunu denedim ama anlamadığımdan bırakıp dıştan işlem yapmıştım :) şükürler olsun mantığı anladım en sonunda :DTeşekkürler :kalptek

Sare

Aktif Cadı
Ben çilek kızı örerken yapmıştım bu şekilde çok güzel oluyo, emeğine sağlık Burcu ;)

sevgi dila

Aktif Cadı
Ben zincir nasıl hangi iple çekiliyor anlamadım
bende anlamadım ilk okuduğumda.. ama sonra kendimce birşey denedim oldu.. ipi ikiye katlayıp sihirli halkadan çekiyoruz.. ilmek gibi oluyor.. sonra ikinci ipi tığdaki ilmeğin içinden geçiriyoruz.. diğer delikten çektiğimizide onun için.. ipler hep ikiye katlı olacak.. umarım anlatabilmişimdir..

Papaver13

Aktif Cadı
tşk ederim sevgi dila....ama kafama takılan bişey var. bütün saçlar biribirine bağlı olmuş olcak. hadi bitanesi koptuu hepsi birden dökülmez mi. kafamı kurcalıyo bu...

Papaver13

Aktif Cadı
bende anlamadım ilk okuduğumda.. ama sonra kendimce birşey denedim oldu.. ipi ikiye katlayıp sihirli halkadan çekiyoruz.. ilmek gibi oluyor.. sonra ikinci ipi tığdaki ilmeğin içinden geçiriyoruz.. diğer delikten çektiğimizide onun için.. ipler hep ikiye katlı olacak.. umarım anlatabilmişimdir..
bittikten sonra içine yapıştırıcı sürdüm ben.. sonrada keçe parçası yerleştirdim.. ama dediğin de çok mantıklı..
Benim kızın koparır valla. saçlarından sürekleyip dans ediyo bebeklerle. ben normal takıyım en iyisi öbürü daha güzel durur ama. zavallı sonradan saç kıran olmasındansa...