Palyoço

Sibel

Aktif Cadı
Kusura bakmayın ben bilemedimm burdanmı tanıtmam gerekiyor
İyi akşamlar evet forum kuralları gereği kendinizi tanıtmanız gerekiyor şunada açıklık getirelim etkinliğe katılırsınız size kısım kısım gönderilir ördüğünüz bölümü eklersiniz diğer parçalar gönderilir acil durumu sizin hızınıza kalmış ama burda işler öyle yürümüyor

Hattat

Üye
Şimdi bir hasta bebek var ve bende onun heyecanı ile onu sevindirmek amaçlı bütün gün nette bu örneği aradım bu site karşıma çıktı biran önce örüp onu mutlu etmek istedim bu işlerde acemiyim evet ama asla Kaba değilim acil sözünde ne Kabalık var anlamadım ama onkolojide bir bebeğin mutlu olmasına aciliyet var her neyse anladım dedim ve tekrar yardım istedim ama diye devam ederdim bir yığın cümle.....hayırlı akşamlar....

Sibel

Aktif Cadı
Tekrar beni önemseyip cevap veren arkadaşlara teşekkürler
biz burda herkesi önemsiyoruz ve yardımcı olmak için çabalıyoruz.Sizden zor şeylerde istemiyoruz sadece kendinizi tanıtmanızı ve etkinlik altında yazmanızı sorun acil kelimesi değil sadece uslup emrivaki hakverin ki bizlerde bu muameleyi hak etmiyoruz. emin olun burda herkes birbirine yardım ediyor.

Hattat

Üye
Siteyi nasıl kullanacağımı anlamadım form kuralları linkine tıkladım nereye yazılacak diye incelerken kendimi böyle bir konuşmanın içinde buldum...Tamam ben o heyecanla dikkat etmemiş olabilirim niyetim emir vaki değildi kusura bakmayın.... Zaten kızımızla konuştuk palyoço dan vazgeçti bizde bebek yapacaz... Ben üyeliğimin silinmesini istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor acabayazdım tekrar kusura bakmayın diye ekledim zaten kızımızda bebek istiyor ve

Hattat

Üye
Hastanede nasıl yaparız diye konuşurken biri bu siteye yönlendirdi o yorgunluk ve heyecan ile form yönetici var mesaj atın onlar hemen size dönüş yaparlar dedi yani olayın özeti bazen hayat iki serom arasında kalanlara yardım için geçiyorsa neye nasıl yazdığınızı unutuyor ve suyun içinde uslüp geri plandan kalıyor şimdi sakin kafa ile yazıyorum bu saatte inanın tanısanız fikriniz başka olurdı.. Tekrar teşekkürler kolay gelsin.. emekleriniz güzel.... Üyelik iptali için yardımcı olursanız sevinirim... Hayırlı geceler...

oyundostum

Aktif Cadı
Hastanede nasıl yaparız diye konuşurken biri bu siteye yönlendirdi o yorgunluk ve heyecan ile form yönetici var mesaj atın onlar hemen size dönüş yaparlar dedi yani olayın özeti bazen hayat iki serom arasında kalanlara yardım için geçiyorsa neye nasıl yazdığınızı unutuyor ve suyun içinde uslüp geri plandan kalıyor şimdi sakin kafa ile yazıyorum bu saatte inanın tanısanız fikriniz başka olurdı.. Tekrar teşekkürler kolay gelsin.. emekleriniz güzel.... Üyelik iptali için yardımcı olursanız sevinirim... Hayırlı geceler...
Net ortamında bazen birbirimizi yanlış anlamalar olabiliyor. siz acil derken ne için acil olduğunu biliyorsunuz ve o heyecanla yazıyorsunuz ancak bizler bilemiyoruz. Siz de tadir edersiniz ki bir sürü yeni üye geliyor ve bizlere bir merhaba demeden şu tarifi alabilir miyim diyor. O yüzden tanışma kuralını getirdik birbirimizi tanıyıp hoş sohbet edelim diye ;) sizi de aramızda görmeyi isteriz sonuçta dediğim gibi net ortamı yüzyüze gibi olmuyor.

Hattat

Üye
Evet haklısınız güzel düşünmüşsünüz bende olsam aynısını yapardım....sonucta bencil insan çok.... Kim bilir ne insanlar la karşılaşırsınız...dedimya kızlarla bebeğe karar verdik ve başladık tekrar teşekkürler.... Üyelik sildirmemdeki neden ise bu işlere zamanım yok ondan dolayı... Yoksa faydalı bir site olmuş emeğinize sağlık....Silme işlemi gerçekleşince mail bildirimi gelirse sevinirim...

Hattat

Üye
Evet haklısınız güzel düşünmüşsünüz bende olsam aynısını yapardım....sonucta bencil insan çok.... Kim bilir ne insanlar la karşılaşırsınız...dedimya kızlarla bebeğe karar verdik ve başladık tekrar teşekkürler.... Üyelik sildirmemdeki neden ise bu işlere zamanım yok ondan dolayı... Yoksa faydalı bir site olmuş emeğinize sağlık....Silme işlemi gerçekleşince mail bildirimi gelirse sevinirim...

Hattat

Üye
Niyetim form kurallarını ihlal etmek değildi... Büyük emekler var burda.... Allah yardım etsın.... Emek olan yerde muhabbet sevgi olur.... Emek olan yerde gönül olur...burdada büyükk bir emek var elinize sağlık.... Emeğinize sağlık....yanlış bir uslüp yaptım ise özürdilerim...empati kurunca hak veriyorum... Ama bende masum bir yavrucak için yaşadığım o an beni böyle bir muhabbet içine aldı... Ama hayatta yaşadıklarım beni hep mutlu etti sizin gibi emek dolu bir site ile karşılaşdığım için mutluyım kolay gelsin

Canfeza

Üye
Ben 60 yasinda emekli bir bayanim bende nasil kullanılıyor bu site bilmiyorum pinteresten ogrendim adresinizi ben de palyaco tarifine ihtiyacim var bana yarfimci olabScreenshot_20191226-220958.png ilirseniz sevinirim