Nasıl tanistik

didemmmm80

Tatlı Cadı
Mesela ben başlayalım. Ben izmirliyim ve orada yaşıyordum.esim de İzmir'de çalışıyordu. O zamanların tanışma sitesi izmirnet vardı ve internet üzerinden tanıştık. Sonra orda farklı farklı insanlarla görüştük ve ben siteden ayrılmıştım. Neyse bı zaman sonra o görüştüğüm insanlarla olmayınca tekrar siteye girdim ve eşim bana tekrar mesaj attı. Ben de şaşırdım onca zaman geçti unutmamış diye. Neyse bı sure internetten konuştuktan sonra görüştük ve bugünlere geldik. Şimdi düşünüyorum da iyi guvenmisim valla o zamanlar

elf

Aktif Cadı
Mesela ben başlayalım. Ben izmirliyim ve orada yaşıyordum.esim de İzmir'de çalışıyordu. O zamanların tanışma sitesi izmirnet vardı ve internet üzerinden tanıştık. Sonra orda farklı farklı insanlarla görüştük ve ben siteden ayrılmıştım. Neyse bı zaman sonra o görüştüğüm insanlarla olmayınca tekrar siteye girdim ve eşim bana tekrar mesaj attı. Ben de şaşırdım onca zaman geçti unutmamış diye. Neyse bı sure internetten konuştuktan sonra görüştük ve bugünlere geldik. Şimdi düşünüyorum da iyi guvenmisim valla o zamanlar
hahah valla benzer bi şeyi bende yaşadım bende bilgisayar mühendisleri gibi bi grup vardı face de tanıştım eşimle :D aynı şeyi bende düşünüyorum

Oovv cesaretini tebrik ediyorum @didemmmm80 ;alkis

SevalAkturan

Aktif Cadı
Bizde üniversiteden arkadaşız. İki sene aynı sınıfta okuduk ama sadece imza listelerinde adını görüyordum. Benden üç dört sıra altta oluyordu adı. Üçüncü sene tanışıp, arkadaş olduk sonra da sevgili. 14 yıldır birlikteyiz 2010 dan beri de evliyiz