Mavi boncuk kimdeyse kolye şemalı anlatım

şebnem

Aktif Cadı
evet ama küçüktüm ortaokulda kristaller varya orta boy? halen kristal mi deniyor onalra bilmiyorum :D onlarla 3d yüzük denerdim hep sonra kalp filan yapıp kolye askısı yapıyordum ama daha cok yuzuktü. Sonra liseye baslayınca staj fılan derken bırakmak zorunda kaldım birde tabii satamadığımdan dolayı.. Ben yapmayı çok seviyorum yoksa takmaktan o akdar zevk tat aldığım yok :yes hele o renkleri seçip istediğin şekle getirmek filan acaip mutlu ederdi beni aynı oyuncakları istediğim gibi örmek gibi

fdemir

Aktif Cadı
ben de orta okul lise çağlarında boncuktan çiçekli kolyeler bileklikler yapardım. satamayıp hediye ederdim :) gerçi yüzüm yumuşaktı "bunu bana versene" diyen herkese verirdim. "satıyorum onları" diyemezdim :)

şebnem

Aktif Cadı
ben de orta okul lise çağlarında boncuktan çiçekli kolyeler bileklikler yapardım. satamayıp hediye ederdim :) gerçi yüzüm yumuşaktı "bunu bana versene" diyen herkese verirdim. "satıyorum onları" diyemezdim :)
hediye işi güzelde takii paran bitene kadar :d yoksa acı son oluyor..bizde harçlık zor bulunurdu o yüzden bi geridönüşüm olsun isterdim ki devam edebileyim :yes