Foruma İmza Ekleme

Yeni uye oldum sayilir. Sayilir diyorum cunki teknolojo ozurlusu olarak siteyi ne zaman incelemeye kalksam cok karisik geliyor kapatiyorum.

canan

Üye
Acaba bu fac adresini buraya www lu nasıl bulup yazıyoruzki hiç anlayamadım

şebnem

Aktif Cadı
Acaba bu fac adresini buraya www lu nasıl bulup yazıyoruzki hiç anlayamadım
bu linki açın önce
https://www.facebook.com/username/

burda size kullanıcı adın seçin diyor facebook için. Adınızı yada istediğiniz takma ismi yazın fakat içinde i ş ü ç ğ gibi harfler olmasın.
Yazdığınız kelimeyi kabul etmiyorsa bir harfi değiştirmeniz gerek kullanılıyor demektir. En sonunda kabul edince orda bir link gözüküyor.
www seklınde aynı bu resımdekı gıbı (üst tarafta benım lınkım)
Screenshot_5.png

Sonra o linki kopyalayın buraya foruma gelin. En üstteki mesajda anlatıldığı gibi oraya bu linki yapıştırın.

facebook adresimi ekledim ama adresin üzerine geline etkinleşmiyor sanırım. bu eklenmemiş demek mi oluyor?

arımaya

Üye
arkadaşlar birşeyler yaptım ama oldumu bilmiyorum (zizleri yoruyorum biraz ama kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin şimdiden teşekkür ediyorum)

Facebook kullanmiyorum ne olacak simdi yardim edermisiniz lutfen ben yeni basladim ve kizima ormeye çalışıyorum lutfen yardim edin

ben de imzamı oluşturamadım sanırım direk facebook sayfamın url sini kopyalamayacak mıyım ?

helena

Aktif Cadı
Benim face m yok. Annemin face'inden forumun grubuna üye oldum. Annemin adresini ekleyeyim mi, hiç eklemesem olur mu?