Doğaçlama gurumilerim

didemmmm80

Tatlı Cadı
Hehehh sıkıldigim yerde trabzan yaptim yaptim demissiniz cok tatlisiniz yaaaaa. Sıkilınca birakin aceleye ne gerek var. Gayet de guzel yapmissiniz. Ellerinize emeklerinize saglik. Beraber daha neleeer neleeeer oreriz

Aysun 06

Tatlı Cadı
Didemcim haklı niye acele ediyosunuz ilk defa ve doğaçlama yapmışsınız daha ne olsun ellerinize sağlık çok da güzel olmuş

sehrin

Aktif Cadı
Severek yapiyorsaniz sıkıldıginiz yerde ipleriyle beraber posetleyip kaldirin daha sonra örmek icin yalniz benim dustugum hataya dusmeyin ben bir kol yapmisim bir kafa yapmisim vs tabi hepsi baska oyuncak hangisidir nedir karismis eee olacak okadar acemiligimizi cikartana kadar az ip batirmadik icimize sinene kadar devam hala aynen

KADIKIZI

Üye
destekleriniz için hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim. :) her parçasını ayrı ayrı 3-4 defa söktüm ördüm :) sıkılma ondan oldu biraz .:D
tek bacak ve tek göz kaldı. bu gazla bu hallerini de paylaşmak istedim :) heyecanımı mazur görün. :)kadıkızı001.jpgkadıkızı001_1.jpg

KADIKIZI

Üye
sonunda bitti.
kuyrugunu küçülttüm eksiltmeler gözüme çok takılıyor daha az belirgin yapma yöntemi var mı ?
hafızama çok güvenim not etmeyince sayarken de sanırm dogru sayamayınca ayaklar farklı oldu. :D

655118953787409390-account_id=1.jpg6159163711954925980-account_id=1.jpg

KADIKIZI

Üye
Zurafam bitti pembe pembe panter de:)
şimdi de şu zilli kıza başladım son hali soldaki gibi oldu sağdaki hali içime sinmemişti.

Dosya Eklentileri