Bez pasta yapılışı

Seherr

Aktif Cadı
maşallah sana gerçekten profesyonel iş çıkarmışın ayyyy öok güzel valla ellerine kollarına sağlık daha varmı kuytu köşedede marifetlerinden hayatta yapamammm nakış kursuna gidiyorum azcık ilerledim bi ara resim çekerim atarım bende harikasın canımyaaa
teşekkür ederim canım benimmmm :) yeni şeyler araştırıyorum örgüde yapamıyorum bu ara bakalım sürpriiizzzz neler gelecek :D bu arada seninde nakışlarını büyük bir heyecanla bekliyorum şehrinim :)

sehrin

Aktif Cadı
teşekkür ederim canım benimmmm :) yeni şeyler araştırıyorum örgüde yapamıyorum bu ara bakalım sürpriiizzzz neler gelecek :D bu arada seninde nakışlarını büyük bir heyecanla bekliyorum şehrinim :)
hayalkıruklığına uğradım çok yavaş ilerliyorum hep iplik kırılıyor tatildeyiz evde makinam olsaydı hızlanırdım en kısa zamanda ekliycem karalama gibi işte seherim acemi işi

sehrin

Aktif Cadı
bana doğumumda ıspartadan gelen arkadaşım güle dair ne varsa krem çeşitleri gülsuyu gül lokumu gül pastili kurutulmuş gül esans daha bir çok çeşit bu şekilde getirmişti birkaç parçası bana kaldı gerisini dağıtmıştım dr hemşire personellere anılarım tazelendi seherim tek tek hatırlıyorum bunu kaydediyorum bende elimle kuzenime yapıcam fikir için tesekkürler

Seherr

Aktif Cadı
bana doğumumda ıspartadan gelen arkadaşım güle dair ne varsa krem çeşitleri gülsuyu gül lokumu gül pastili kurutulmuş gül esans daha bir çok çeşit bu şekilde getirmişti birkaç parçası bana kaldı gerisini dağıtmıştım dr hemşire personellere anılarım tazelendi seherim tek tek hatırlıyorum bunu kaydediyorum bende elimle kuzenime yapıcam fikir için tesekkürler
ay şehrinim ne güzel hediyeler gelmiş öyle :) değişik ve güzel şeyler ilgi çekici oluyor ayrıcada işe yarıyor kullanışlı rica ederim canım benim yapımı da kolay ve inan çok makbule geçiyor bez pasta :) mesajınıda geç cevapladığım için de kusura bakma canım :(

Aysun 06

Tatlı Cadı
süper fikir ben öyle yapay çiçeklerden hiç hoşlanmıyorum yazık birsürü para bebek bezi en ihtiyaç duyulan şey sunum da çok şık seherimin ellerine sağlık çok güzel olmuş