2.Ücretli Etkinlik:Beyaz Prenses

edebiyat_

Aktif Cadı
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_16427755_10154269857808365_6934.jpg
Merhaba Amigurumi Witches Ailesi...
Yine çok yetenekli bir tasarımcımızın güzeller güzeli dizaynı ile karşınızdayız. Bd_Hook arkadaşımızın hiçbir yerde bulamayacağınız bu Beyaz Prenses'ini bizimle örmek ister misiniz?

Bildiğiniz gibi yerli tasarımcılara destek amaçlı bu etkinliklerimiz ücretli. Katılım ücreti 20 TL.

Etkinliğin süre sınırlaması bulunmamaktadır. Belli gün aralıkları ile tarifin devamı size gönderilecektir.
Etkinliğe herkes katılabilir

sindi

Üye
Selamlar , Ben hem destek amaçlı hem de örmek istediğim için bu tarifi almak istiyorum . Aynı zamanda başka bir etkinlik içinde çalışıyor olmak sanırım sorun yaratmıyor olacak. Lütfen detaylar için mesaj atabilir misiniz. Teşekkürler

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
ilginiz icin tesekkurler. size donus yapildi mi?

sevgi dila

Aktif Cadı
ben bu bebeğe bayılıyorum.. elimde ki yarımı bitirip hemen alacağım.. çok teşekkür ederiz...

20673 eklentisini görüntüle
Yine çok yetenekli bir tasarımcımızın güzeller güzeli dizaynı ile karşınızdayız. Bd_Hook arkadaşımızın hiçbir yerde bulamayacağınız bu Beyaz Prenses'ini bizimle örmek ister misiniz?

Bildiğiniz gibi yerli tasarımcılara destek amaçlı bu etkinliklerimiz ücretli. Katılım ücreti 20 TL.

Etkinliğin süre sınırlaması bulunmamaktadır. Belli gün aralıkları ile tarifin devamı size gönderilecektir.
Merhaba ben bu etkinliği baya kaçırdım sanırım yardımcı olurmusunuz

20673 eklentisini görüntüle

Bendk