1.Süpriz Etkinlik Erik kız (çilek kızlar serisi)

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
Eveet hanimlar,Cilek kizlarimizi ayri gayri birakmayalim, seriyi tamamlayalim istedik. Erik kiz ile basliyoruz seriyi tamamlamaya haydi isimlerinizi alalim.NOT: Bu etkinlik ozel etkinlik olup diger etkinliklerimizi baglamayacaktir. Sadece diger özel etkinliklerimizde yariminiz OLMAMASI yeterlidir. Diger etkinliklerinizle beraber, es zamanli olarak alip orebilirsiniz.Etkinlik tarihi:2 Subat - 15 Subat 2016:eek:rgucadisiKATILANLAR
- Beria'nin Örgü dünyası :kalptek

-seherim2016 :kalptek
-damlaeymen
-keremaslihaNdaN
-Naughty :kalptek
-ececik :kalptek
-sare (türkkahvesi) :kalptek
-leyla :kalptek
-sibel :kalptek
-42ela
-husNe :kalptek
-özdeN :kalptek
-ekiNce
-örgücü123
-hobilerim
-sehrin :kalptek
-fdemir :kalptek
-yarn_over
-tokat :kalptek
-firooo___ :kalptek
-nurdansimay :kalptek
-canango
- tugba
-hlymhmt :kalptek
-lolitop :kalptek
-aycos :kalptek
-cnntmrt
-örgücü teyze :kalptek
-gizemduru
-pembe yumak
-mainad2010
-asyamina:kalptek
_çiğdem :kalptek
-seher aydemir :kalptek
-sema2 :kalptek
-Berra:kalptek
-bebek örgü evi (hatice46):kalptek
-seher aydemir :kalptek
-nergul :kalptek
-neriii :kalptek
-şebnem :kalptek
-inci :kalptek
-Emine :kalptek
-Gülşen 67
-hafize
-fadik
[MENTION=2631]Fatmanur[/MENTION]
-kubra:kalptek
-aynuray
-Selin Kandur[w/SIZE]

-Nermn18
-sibel0668 :kalptek
-hatice karatas
-ikra :kalptek
_aysel :kalptek
-Mihriban
-semlaelmaz
-zeynep6788 :kalptek
-beren
-ozlem74
-ela-naz
-sumbul
-Sema Candar
-Bonibonyasemin :kalptek
-yehumeyra :kalptek
-Emine Aksoy :kalptek
-Fzulal :kalptek
-esrafb
-saniye.tunca
-eml51
***ZÜMRA***
-hormonsuz bebek
-Ebrukardelen
-aysefatih
-KadriyeKervan
-zynpsworld

-Salalp
-Meltem Menteşe
-Elisaela

Dosya Eklentileri

Moderatör tarafından düzenlendi:

tugba

Üye
Onceki forumdayken bu 3 kizi ormustum simdi de buna katilmak istiyorum ☺

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
Onceki forumdayken bu 3 kizi ormustum simdi de buna katilmak istiyorum ☺
Hosgeldiniz
10Bronz tariften birisini orup, kendinizi tanitma adimlarini da yaptiktan sonra bu tarifi alabilirsiniz.
Eger bu etkinlikle devam etmek isterseniz, tavsandaki isteginizi iptal edecegiz.
Ikisi de ozel etkinlik oldugu icin bu ikisini ayni anda alamiyorsunuz. Diger etkinliklerimizden fantastik haric alabilirsiniz
Tabii ki 10Bronz tariften birini ordukten sonra
:)

lalekiso

Aktif Cadı
Benim elimde arı tavşan var ve de civciv bu etkinliğe katılamam dimi?çilek kızı örmüştüm diğer forumda.Cadı mı da yükledim galeriye .Olmadı hemn arı ve tavşanı bitirip yetişirsem buna da katılırım.Civciv burdaki etkinliklerle bağlantısı yok dimi sonraya bıraksam olur mu acaba?

tugba

Üye
Evet kizlar erik kizi ormek istiyorum tavsani iptal edebilirsiniz oluyorsa bunun tarifini akabilmem icin 10 bronz tariften birini mi ormem gerekecek peki

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
Benim elimde arı tavşan var ve de civciv bu etkinliğe katılamam dimi?çilek kızı örmüştüm diğer forumda.Cadı mı da yükledim galeriye .Olmadı hemn arı ve tavşanı bitirip yetişirsem buna da katılırım.Civciv burdaki etkinliklerle bağlantısı yok dimi sonraya bıraksam olur mu acaba?
sadece tavsani örmeniz yeterli

NslhN

Aktif Cadı
Evet kizlar erik kizi ormek istiyorum tavsani iptal edebilirsiniz oluyorsa bunun tarifini akabilmem icin 10 bronz tariften birini mi ormem gerekecek peki
evet caNım 10 tarifteN biriNi örmeN gerekiyor küçük şeyler zateN kolayıNdaN biriNi seçip örebilirsiN :)
forumu çok şükür her geçeN güN rayıNa oturtuyoruz bazı kuralları uygulamamız gerekiyor iNş hemeN örüp etkiNliğimize katılırsıN

tugba

Üye
Tamamdir hemen orecegim bu kizi ormeyi cok istiyorum cok tesrkkurler yardiminiz icin