1. Doğaçlama Etkinliği Masal Kahramanları

umus03

Aktif Cadı
arkadaslar oyle guzel isler cikardiniz ki secmekte cok zorlandik.

Dukkanimizda satisa daha fazla tarif eklemeyi dusunuyoruz.
Adaylar arasindan yeniden degerlendirip, ilk 3 haricinde dukkana koymak icin secilenleri de aciklayagiz... Hepimize baslangic ve sans olmasi dilegiyle :)
Arkadașlar bilmediğim için soruyorum, dükkana tarif kondu ve birisi satın aldı diyelim, bizim nasıl haberimiz olacak, ücret dükkan açan kișiye ödenecek değil mi ? Yanlıș anlamayın sakın, benim yönetici arkadașlara güvenim tam, kimsenin emeğini boșa çıkarmayacaklarına eminim.Ama aydınlatırsanız bizi sevinirim ;)

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
selamlaaar

uzun bir yolculuk nedeni ile bir suredir yoktum ortalikta simdi geldim...
Dukkanimiz yabanci bir site olan Etsy uzerinde olacak. sitede yanilmiyorsam yapilan satislari gorebiliyorsunuz. hangi urunden kac adet satildigini gosteriyor olmasi lazim. Site kendi sistemine eklenen urunlerden bazi kesintiler yapiyor, gosterim ucreti ve vergisini vs kesiyor. Bu kesintilerden sonra kalan satis bedellerini aylik olarak urun sahiplerine gondermeyi planliyoruz.

Dukkana konacak tarifleri cesitli dillere cevirip, alici sayisini arttirmayi hedefliyoruz. Yeni dukkanlar henuz yeterince ziyaretcisi olmamasi nedeni ile baslarda cok taninmasa da, reklamlar, tanitim eklenen yeni tariflerle rating arttikca satislar artar diye dusunuyorum. Onceleri akmasa da damlar durumu olacak tahminimce :)

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
tarifleri yabanci dile cevirip satisa hazirlayacak formata getirecegim icin aciklamalari ve resimlerini bana gonderebilirseniz, tek elden halletmis oluruz.
mumkun oldugu kadar bol resim cekmis oldugunuzu umarim..

bitmis oyuncaklarinda cesitli yonlerden cekilmis guzel fotograflarini yollayabilir misiniz? urununuzun vitrin fotograflarini olusturacak :)

umus03

Aktif Cadı
tarifleri yabanci dile cevirip satisa hazirlayacak formata getirecegim icin aciklamalari ve resimlerini bana gonderebilirseniz, tek elden halletmis oluruz.
mumkun oldugu kadar bol resim cekmis oldugunuzu umarim..

bitmis oyuncaklarinda cesitli yonlerden cekilmis guzel fotograflarini yollayabilir misiniz? urununuzun vitrin fotograflarini olusturacak :)
Çok teşekkürler emeğiniz ve açıklamalarınız için. Ben tarifi melteme gönderdim size ulaștıracaktır mutlaka.

umus03

Aktif Cadı
P_20160625_112740.jpg
Nalancım, sizler ne güzel insanlarsınız böyle... Buralarda bu gözlerden bulmam imkansızdı. Öyle mutlu oldum ki anlatamam. Çok keșekkürler, kucak dolusu sevgiler. Ay neler örerim ben bu gözlerle :)

oyundostum

Aktif Cadı
16033 eklentisini görüntüle
Nalancım, sizler ne güzel insanlarsınız böyle... Buralarda bu gözlerden bulmam imkansızdı. Öyle mutlu oldum ki anlatamam. Çok keșekkürler, kucak dolusu sevgiler. Ay neler örerim ben bu gözlerle :)
güle güle kullan canım beğenmene o kadar çok sevindim ki :) malesef hemen gönderemedim ramazan telaşı yatılı misafir derken bu zamana kaldı anlayışınız için sana ve sibele çok teşekkür ederim :)