Yardım lütfen

'Sorular, Sorunlar ve Öneriler' forumunda Satu tarafından 12 Tem 2017 tarihinde açılan konu

1. Satu

Satu Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Erik kızın 2. Kısmını almam için resim göndermem gerekiyor. Dosya yükleyi seçtiğimde ekrana hiç birşey gelmiyor. Resmi nasıl foruma atabilirim

2. Sibel0668

Sibel0668 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    781
    Mesengerden veya watshaptan birine gönder ve oradan tekrar resmi alip buraya yükleyince oluyor ben öyle yapıyorum

3. Satu

Satu Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Watshaptan başkasına gönderdim ama oradan nasıl alıp buraya göndercem daha açık yazarsanız yapamadım çünkü denedim

4. pınar

pınar Süpürgeli Cadı

Alınan Beğeniler:
    539
    Resmin gôrüntüsünü ekran fotoğrafı çekin ,Ekran görüntüsü olarak yükleyin, biz tarifin devamını yollarız sorun değilde, her bölüm istemenizde bu sorun olacak o sebepten bu problemi halletmeye çalışalım

Satu bunu beğendi.
  5. Satu

Satu Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Çok teşekkürler inşallah bu kez yapabilirim denicem

6. Satu

Satu Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Pınar hanım Telefona ekran görüntüsü olarak resmi çektim ama telefondan bu görüntüyü foruma nasıl göndercem dosya yükleden olmuyor. Resmi kopyala yapıştır yapıyorum oda olmuyor. Evde pc de yok . sadece telefonla foruma girebiliyorum. Lütfen yardım edin.

7. Satu

Satu Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Pınar hanım Telefona ekran görüntüsü olarak resmi çektim ama telefondan bu görüntüyü foruma nasıl göndercem dosya yükleden olmuyor. Resmi kopyala yapıştır yapıyorum oda olmuyor. Evde pc de yok . sadece telefonla foruma girebiliyorum. Lütfen yardım edin.

8. Satu

Satu Üye

Alınan Beğeniler:
    7

Bu Sayfayı Paylaş