Tüm üyelerin dikkatine!!!

'AmigurumiWitches Duyurular' forumunda oyundostum tarafından 5 Nis 2016 tarihinde açılan konu

1. oyundostum

oyundostum Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    103
    sevgili arkadaşlar,
    Forumumuzda etkinliklerin ardı arkası kesilmiyor sizlerle beraber keyifle örüyoruz. Katılmış olduğunuz etkinliği bitirdiğinizde lütfen o etkinliğin galerisine yorum yapmadan resim eklemeyi unutmayınız. Böylece yönetici arkadaşlar etkinliğin ilk sayfasında bulunan isminizin yanına kalp ikonu koyacak ve etkinliği tamamlamış olduğunuz anlaşılacaktır.
    Bitirmenize rağmen galeriye resim eklemezseniz yarım etkinliğiniz var sayılır ve asla yeni etkinlik alamazsınız.
    Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için lütfen forumun kurallarına saygı gösterip işleyişine uygun hareket edelim. Tüm üyelerimizin almış oldukları etkinliklerin resimlerini galerilerine eklemiş olduğundan emin olmalarını rica ediyoruz.
    Herkese keyifli örmeler dileriz.
    Amigurumi Witches yönetimi

Son düzenleme: 5 Nis 2016
    Refika, eminem ve asenay bunu beğendi.
  2. meltem

meltem Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    655
    Hanımlar link ve isim eklemenizi istememizin sebebi sizlerin ordugunuz emek verdiginiz resimleri kullanan kisiler var art niyetli kenara değil tam ustune isminizi yazinki kesip kullanamasinlar lutfen ozen gosterin emeginize yazik :)

Refika ve asenay bunu beğendi.
  3. Regina

Regina Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    440
    Bu konuya ben de birsey eklemek istiyorum...

Paylasilan resimlerin uzerine isminizi eklemek gercekten cok onemli. Onlar sizin emeginiz, sizin cabaniz (belki evinizden, islerinizden, ailenizden) vakit ayirarak katildiginiz, geceleri uyumadan ordugunuz vs). Veya bunlar sizin kazanc kapiniz. Ancak ne yazik ki iyi niyetli olmayan kisiler de oluyor. Baskalarinin ordukleri ile siparis alinmasi, veya sirf etkinlige katilabilmek icin baskasinin resminin yayinlanmasi gibi... Bu durum bizim icin asla goz ardi edemecegimiz ve en hassas oldugumuz konu. Tespiti halinde gruptan ve forumdan uyarmadan uzaklastirilacak kadar onemli bir konu.

Bu nedenle lutfen bu konuyu ihmal etmeyin. Site adimizin da bulunmasini istiyoruz, takdir edersiniz ki o da bizim emegimiz. Ve hepimizin icinde bulunup keyifle zaman gecirdigini dusundugumuz ailemizin adi

Uyelerimizi neredeyse tek tek taniyoruz, ve karsimiza geldigi zaman boyle bir durum, genellikle de anliyoruz. Cok yakin zamanda boyle uzucu bir olay ile karsilastik, uyelerimizden birinin uyarisi ile detayli arastirma yaptik. mainad2010 kullanici isimli uyemiz, kendine ait olmayan resimleri galeride paylasmaktan dolayi banlanmistir. Instagram hesabinda yayinladigi resimlerde sizlerin de resimleri olabilir, kontrol edip hakkinizi aramanizi oneririz.

asenay ve Polen bunu beğendi.
  4. hatice46

hatice46 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    95
    Teşekkürler ;) bizleri düşündüğünüz için

asenay bunu beğendi.
  5. Naughty

Naughty Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    9
    Buna emek hırsızlığı denir,tamam bizde yabancı sitelerden resimler beğenip alıyoruz , onlara bakarak doğaçlama yapmaya çalışıyoruz yada direk verdikleri tarifleri çeviriyoruz.Ama yapmadığımız bir şeyi de ben yaptım demek ne demek.İş hayatına atıldığım ilk tıfıl yıllarımda işi ben yapardım patron geldiği anda benim üstüm olarak geçinen zat ben yaptım nasıl olmuş öyle derdi baka kalırdım.O dönem kötü bir dönemdi ihtiyaç vardı lanet olsun der susar işime bakardım.Ama öğrendiğim bir başka şey ise kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmıyor. Bana o şekilde davrananlar ben bir şey yapmadan kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştü,ben orada yükseldim müdür oldum.Hatta neredeyse emekli oldum :) Emek hırsızları da bir şekilde cezasını bulur buna kesinlikle inanıyorum ama bizlerde dikkatli olmaz zorundayız teşekkürler uyarı için :)

asenay bunu beğendi.
  6. Olcay bagiran

Olcay bagiran Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu isim yazma nasil oluyor ben bilmiyorum

7. selinoz79

selinoz79 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    184
    Ben de bu konudan muzdaribim
    Isim yazma konusunda bizleri yonlendirir misiniz ltf?

8. Ahu

Ahu Kıdemli Cadı

Alınan Beğeniler:
    65
    Ben telefonuma program indirdim onunla yazıyorum bilgisayardanda yazılır sanırım :)

9. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    10,240
    Bizi uyaedığınız için çok teşekkür ederim bende ismimi boşluğa yazıyodum bundan sonra üzerine yazarım

asenay bunu beğendi.
  10. meltem

meltem Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    655
    Kızlar bunun için telefonunuza program indirebilirsiniz :)

asenay bunu beğendi.
  11. Sare

Sare Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    18
    Uyarı için teşekkürler canlar ben de hep kenarlara yazıyodum resmi kapatmıyım diye :)

12. fdemir

fdemir Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    12
    ben de hep kenarlara yazanlardandım amacım ördüğüm şirinin üstünü kapatmamaktı ama bunu dikkate alacağım artık :) çok teşekkürler :) ben resim üzerine yazma işlemini paintte yapıyorum :) bilgisayarda resmin üzerine sağ tıklatıp resmi birlikte aç-paint yapın. sonra paint açılıyor burdan resmin boyutunu da düzenleyebilirsiniz. üstte A harfi ile gösterilen kısma tıklayın sonra resim üzerinde yazmak istediğiniz kısma tıklayın bir metin kutusu çıkıcak ordan istediğiniz yazı stili ve puntoda yazabilirsiniz :) çok kolay :)

asenay bunu beğendi.
  13. sehrin

sehrin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    595
    Teşekkürler hic boyle dusunmedik ama benimde basimdan gecti uzerinde durmadim en iyisi imzamizi eklemek

14. Zeynep Nilüfer

Zeynep Nilüfer Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    16
    Hehehe bnde hep oyle dusunuyordum :D

15. sehrin

sehrin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    595
    Simdiye kadar dahilan resimler dagildi artik imzasiz paylasmak yok

16. ececik

ececik Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    51
    Uyarı için teşekkürler. Ben son bir iki resimdir üzerine yazıyordum isabet olmuş :)

17. Bacariqli eller

Bacariqli eller Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    89
    aa, tam üzerine mi yazmalıyıq? men de hep kenarına yazıram ki,oyuncağım tam görünsün. bundan sonra düzelderem ;)

18. Ayla 07

Ayla 07 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    42
    Bende kenara yaziyodum ama bundan sonra uzerine yazicam. Tesekkurler.

19. nergül

nergül Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    12
    teşekkürler canlar bundan sonra daha dikkatli davrancam

20. canango

canango Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,276
    uyarı için teşekkürler arkadaşlar :)

21. İsmihan

İsmihan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    37
    Uyarı için teşekkürler

22. damlaeymen

damlaeymen Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    4
    Tesekkur ederim uyarilariniz bir daha magdur olmamak icin dikkate alicam :)

23. Beria'nın örgü dünyası

Beria'nın örgü dünyası Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    313
  24. sehrin

sehrin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    595
  25. Polen

Polen Üye

Alınan Beğeniler:
    66
    Telefonunuzdaki resim duzenleyicide isim yazabilirsiniz yada bilgisayarda resim programlardan birinden faydalani

Aysun 06 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş