Kelebek Çocuklar Etkinliği

'AmigurumiWitches Duyurular' forumunda Sibel tarafından 3 Tem 2016 tarihinde açılan konu

1. Sibel

Sibel Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    84
    [h=1]Merhabalar dostlarım, tasarımcı ve emekçi arkadaşlarım ve güzel yürekli takipçilerim. Fulden Hanımı @fuldenuras bilmeyeniniz yoktur. Bildiginiz kimliği dışında o@hayallergercekolsa2015 dernek baskanı ve kendisini tedavisi mümkün olmayan, kelebek hastalığı diye bilinen "Epidermolozis bülloza" hastası çocuklara adamış bir yardımsever. Çok şukur ki böyle insanlar var! Profilini mutlaka inceleyin! Öyle ki yaraları çarşafa yapıştığı için uyuyamayan, uzuvlarını kaybeden cocuklar var! Ben de böyle hayırlı bir günde, kadir gecesinde bir iyilik hareketi başlatmak istedim. Çogumuz zaten yaptığımız tasarımlarla çocukları sevindir miyormuyuz? Destek verirseniz çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız! Fotograftaki bebeğimi, en çok tasarladığım Lina'yı, #kelebekcocuklar a bağış için satışa çıkarıyorum. Hem bir bebeginiz olacak hem de harika bir iyilik yapmış olacaksınız. Bedeli direk kelebek cocuklar için yardım hesabına yatırılacak. Eğer siz de destek vermek isterseniz tüm tasarımcı ve üreten dostlarımı#kelebekcocuklar için elele vermeye ve imkanlar dahilinde ürettikleri bir tasarımı bağış karşılığında satışa çıkarmaya çağırıyorum! Satışları herkes kendi profilinden gerceklestirecek böylece daha da çok kişi bu çocuklarımızdan haberdar olacak! Unutmayalım ki bu hastalığı onlar secmedi o masum çocuklardan biri bizim çocuğumuz da olabilirdi! (bağış için satış yapabilecekler bağış sahibine vermek üzere benden hesap numarasını öğrenebilir) Satışa katılamayanlar da lütfen repost ederse daha çok kişiye ulaşmış oluruz. Instagram da takip ve yardım edebilirsiniz. https://www.instagram.com/p/BHT5FFWBuf_/?hl=tr bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bu etkiniliği sizlerle paylaşmak istedik. Başlatılan hareketi bizlerle beraber sizlerinde destekleyeceğinizi düşündük.Bu güzel günlerde dualarımız bütün şifa bekleyen hastalara olsun.
    #iyilikpahalibirseydegildir#kelebekcocuklaricinelele#kelebekcocuklaricinbagis#hayallergercekolsa2015#hayallergercekolsa #biriyilikyap#cocuklaricin#bagis
    #lepiskadolls#lepiskabebek#bezbebekler #bezbebek#elyapimibezbebek#hobi#evimgüzelevim#tildadoll#tildabebek #dekoratif#elyapimioyuncak#evim#moda#tasarim
    [/h]

2. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    617
    Cook guzel dusunulmus bit etkinlik. Rabbim Butun sifa bekleyenlere sifa versin

3. hatice46

hatice46 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    95
    Rabbim şifa versin kimseyi hastalıkla sınamasın :(

4. hatice46

hatice46 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    95
    Bende iki çıngırak satışa sundum ama kimse alıp destek vermedi beni bu durum çok üzdü :mendil

Bu Sayfayı Paylaş