Istanbul Anadolu yakasındaki yüncüler

'Amigurumi Malzemeler' forumunda mozp tarafından 13 Eyl 2016 tarihinde açılan konu

1. mozp

mozp Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Merhaba. Istanbul Anadolu yakasındaki yüncüleri, bu dükkanlarda hangi markaları bulabileceğimizi paylaşalım istiyorum.
    Mesela apple satan yer varmı bildiginiz?

2. mozp

mozp Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Kendi sorumu kendim cevaplayım :) araştırmalarım sonucunda instagramda yünevi sayfasını buldum Kozyatağında penye ip ve apple op satıyormuş.
    Birde Ümraniye çarşıda Tuğra tuhafiye var orada birçok marka ip var ancak gidip görmedim.
    Buyaka avm de de bir yüncü varmış adını bilmiyorum orasıda himalaya marka iplerden satıyor
    Şimdilik bunlar daha bulursam eklerim inşallah

3. sehrin

sehrin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    504
    Ben sahrayicedid yani kadiköyden aliyorum yalniz 5 bucuk nako pirlanta burda [MENTION=1]meltem[/MENTION] başcadimiz da satiş yapiyordu hala devam ediyormu bilmiyorum uygundu fiatlari ihtiyacim oldugunda yine siparişimi veririm her türlü malzemeyi zaten pahali aliyorum ben atasehir civarindan

4. Bonibonyasemin

Bonibonyasemin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    10
    Faydali bir başlık oldu benim için nihaha

5. mozp

mozp Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Benim mahallemdeki 1 tuhafiyede var pırlanta o da 4.25 ama renk kalmamış ve yenisini getirmiyor. Mesela apple lazım oldu yok koca ümraniyede bulamadım cuma Kozyatağından alicam inşallah. Instagram üzerinden aldığım kişilerde var fiyatlari uygun ama bazen kargosu cok tutuyo bazen hemen lazım oluyo. Gidip görerek almak en güzeli

6. Zeynep Nilüfer

Zeynep Nilüfer Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    11
    evet satıyor abla 4 tl ;)

7. ısberva

ısberva Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Umraniye carsi da tugra tuafiye var. Ben ordan aliyorum iplerimi. Nako pirlanta 4.25 ya da 4.75 di tam hatirlamiyorum. Stogu da oldukca genis. Tavsiye ederim :)

8. ısberva

ısberva Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Buyaka daki yer bana baya bi pahali geldi. Hersryin fiyati oldukca pahali orda. Yunevinde de benim bildigim sadece penye ip var. Surekli gidiyorum yunevine. Penye ipten baska ip gormedim ben, tabi baska bi subeleri yoksa. Umraniye tuhafiyeleri hem uygun hemde bol cesitli oluyor. Nazice deneyimlerim bunlar :)

9. mozp

mozp Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yün evinin karşılıklı 2 dükkanı var geçenlerdepenye ip almak için gittiğimde diğer dükkana da uğradım paket paket rengarenk apple ipler vardı. Aradim teyit te ettim yarin gidip alcam inşallah. Müşteri özellikle apple istedi :)
    Bu yakada himalaya varmış sanırım himalaya zaten pahalı birde bu yakada olma faktörü eklendiyse iyice ucmustur haklısınız. Teşekkürler yorumunuz icin

10. ısberva

ısberva Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Rica ederim ne demek. Yardimci olabildimse ne mutlu :)

11. Nrsnylmz

Nrsnylmz Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bir de pendikte kaplan tuhafiye var iki katli buyuk bayagi.icinde yok yok.gormenizi tavsiye ederim.

12. Bravopelin

Bravopelin Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Kadıköy de rıhtımdan bogaya çıkan yokuşta evkurun arka sokaginda 4 tane yün ve malzeme satan yer var. Birinde hanimlar oturmuş çanta falan örüyorlardı. Meğer malzemesini ordan alırsan istediğin şeyi sana öğretiyorlar,güzel uygulama

Bu Sayfayı Paylaş