Hatay Erzin

'Yasamakta Oldugunuz Yer' forumunda hüsne tarafından 28 Oca 2016 tarihinde açılan konu

1. hüsne

hüsne Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    12
    Mrb arkadaşlar ben Erzinde oturuyorum aslen Adıyaman Gölbaşıliyim var mı çevrelerinden burda birileri. Olsa çokiyi olurdu benim hhiç arkadaşım yok mahallede herkes sever sayar beni ama çağdaş ddeğiller. Birde benim oyuncakları yadirgiyorlar çoğu yaşlı olduğu için. Sen niye kafanı bunlara veriyorsun diyorlar. Hem hoslarina gidiyor hemde bana zaman harcama bunlarla bunlar çokzor diyorl

2. Zeynep Nilüfer

Zeynep Nilüfer Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    17
    Hosgeldniz tekrar aramizaa . Bu zamanda insanlari memnun edebilmek zprr boşverin ormeye devam;)

3. sehrin

sehrin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    734
    hoşgeldin canım tamda benim yarama parmak bastın benada böyle söyleyenler var kafa kafaya verip onu bunu çekiştirmekle meşgul olanlarda çoğunlukta hçte takmıyorum

4. hüsne

hüsne Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    12
    Aynen... devam. Hemde inadına ;) ben hertürlü örgü orebiliyorum ama ben herkesin ordugunu ormek istemiyorum. Burda da sadece amigurumi ören ben varım galiba varsa da karşıma cikmadi

5. Sare

Sare Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    23
    Aynen bana da babaannem diyo ki ipleri israf etme kızım yelek kazak falan ör :D :D

6. şebnem

şebnem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    115
    Aramıza hoşgeldin :) benden önce diyenlerinki gibi bizim burda bana da öyle diyenler var ama ben bir süre sonra onların dediklerini hiç takmıyorum artıkın onlarda bana aynı şeyi demekten bıktılar herhalde ki öyle yuvarlnapı gidiyoruz burda :cool

Bu Sayfayı Paylaş