Hangi ip?

'Amigurumi Malzemeler' forumunda Pairika tarafından 30 Haz 2016 tarihinde açılan konu

1. Gulenay

Gulenay Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    362
    Teşekkür ederim

Sekerrpembesii bunu beğendi.
  2. helena

helena Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    11
    Aynen benim kullandığımın kodu da 3412

Gulenay bunu beğendi.
  3. Sekerrpembesii

Sekerrpembesii Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Rica ederim

Gulenay bunu beğendi.
  4. Fizyo sinem

Fizyo sinem Üye

Alınan Beğeniler:
    74
    Bu kod sütlü kahvenin siz 3412 yavruağzı alacaksınız bende ilk gazzal la başladım örmesi harikadır ama oyuncaklar raz küçük oluyo :)

Gulenay bunu beğendi.
  5. Fizyo sinem

Fizyo sinem Üye

Alınan Beğeniler:
    74
    Biraz

6. Fizyo sinem

Fizyo sinem Üye

Alınan Beğeniler:
    74
    Evet canım bende 3412 kullandım hep senin attığın kod sütlü kahve :)

Gulenay bunu beğendi.
  7. Fizyo sinem

Fizyo sinem Üye

Alınan Beğeniler:
    74
    Anaam peşpeşe geldiler bende mesajım gtmedi sandım :D

8. ekocabas10

ekocabas10 örgübebecik aşktır

Alınan Beğeniler:
    12
    Merhabalar, Nako pırlanta ile birkaç parça ördüm ama inanın hiç hiç sevmedim. Çok kaba duran bir ip bence. Ama yorumlara bakınca bu kadar çok kişinin nako pırlantayı seviyor ve kullanıyor olması ben de bir farklılık oldugunu düşündürmedi değil:)
    Yarn art ile çok fazla parça ördüm renkleri çok güzel ama sonrasında tanıştığım ipler ile birlikte bu ipi de sevmemeye başladım kalın geldi açıkçası.
    Lanoso Alara ile ördüm uzun bir süre yarn arttan pek bir farkı yok. Sadece internet sitesi olması nedeni ile instagram hesabından ya da hobi sayfalarından almanız gerekmiyor. Sanırım bu rahatlığı hoşuma gitti.
    Asıl favori ipim Catania. Kesinlikle mükemmel. Bu ip ile örülenler inci gibi kendini belli ediyorlar. Tek bir sorunu var gerçekten pahalı bir ip. Satış için örüyorsanız maliyetinizi oldukça yükselteceği için pek tercih edileceğini sanmıyorum.
    Şu aralar denemek istediğim bir ip var onu da sizlerle paylaşmak istiyorum lanoso mercerized. Bir arkadaşım tavsiye etti. Yapısının dokusunun cok fazla catania'ya benzediğini söyledi. Ben henüz denemedim. Deneyen varsa tecrübelerini benimle paylaşabilirse sevinirim.

Gulenay bunu beğendi.
  9. Fizyo sinem

Fizyo sinem Üye

Alınan Beğeniler:
    74
    Catania denemedim ama size uygun olan gazzal baby coton gbi duruyor zaten, hem parlak hem narin açıkcası bende pırlanta ile öreniyorum kalın ve çabuk yoruyor benimde favorilerim ince ip olarak gazzal ve alize diva, alize diva da ince io istiyorsanız mükemmel :) ve catania ya yakın ören bayan camilla var oda çok güzel çok parlak dokuları aynı gbi fiyat olarakta camilla daha uygun ama ince :)

10. lalekiso

lalekiso Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    13
    benimde tulipim kırıldı silikon saplı 1,25 mm arıyorum bir türlü bulamadım

11. Fizyo sinem

Fizyo sinem Üye

Alınan Beğeniler:
    74
    Aman Allah korusun tulipsiz nasıl örcen şimdi kız insanın eli diğer tığları tutmuyo alışınca hementemin ederain inşaAllah :)

Bu Sayfayı Paylaş