Gömlekten anlayanlar bakabilir mi

'Farkli Hobiler Kosesi' forumunda Banu Demirci tarafından 28 Tem 2017 tarihinde açılan konu

1. Banu Demirci

Banu Demirci Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Benim sevgilimin ağzından şunu istiyorum, buna ihtiyacım var gibi şeyler duyamazsınız. 1,5 yıldır birlikteyiz. Daha sanırım 2 kere dedi bunu. Biri bir müzik enstrümanı için. Kendisi müzisyen çünkü. Yakın müzisyen arkadaşlarım da olduğu için onların yardımıyla güzel bir doğum günü hediyesi alabilmiştim böylece. Diğeri de gömlek. Ya bildiğiniz düz erkek gömlek. Garibimin 1 tane gömleği var. Yazıyla bir. Gömlek bu yani her yerde giyilebilen bi şey sonuçta. Bi erkekte hele bi sürü olması lazım. Fırsat bu fırsat dedim, mağaza gezmeye başladım. Sonuçta denizde balık erkek mağazalarında gömlek. Ama yok arkadaş olmuyor olmuyor. Bir insan sevgilisine hediye almayı hiç mi beceremez ya? Yaklaşık 1 senedir herhalde sevgilim asla giyemiyceği 8-10 gömlek almışımdır kendisine. Anlamıyorum bu işten anlayanlar bi anlatsın lütfen.

Sevgili fabrikada mühendis olduğu için işe giderken öyle takım elbise filan giymiyo fabrika ortamında. Genelde tişört giyer. Ama zaman zaman gömlek giymesi gerekiyo. Çalıştığı ortam yaz kış 40 derece gibi bi sıcaklıkta. Yazın daha beter hatta. O yüzden o gömleğin yakmaması lazım. Hatta hatta serin tutması lazım. Aynı zamanda dışarda da giyilbiliyo olması lazım. Daha çok spor giyim tercih ettiği için bu gömleğin bi de spor olması lazım. Bi de adam biraz irice tabi onun bedeninde olması gerek. Artık sona da ufak bi ayrıntı kalıyo o da giyim tarzı. O kısmı geçtim bile ben artık. Gerekli özellikleri karşılasın da isterse apaçi gömleği olsun diyorum. Nitekim bi adet öyle bi şey de var evde. Sanırım istediğimiz çok basit özelliklerde bi erkek gömlek yok ya da mağazalar bana sadece pahalı gömleği kakalamak peşindeler.

Bundan sonra gidip bana çok serin tutabilen, terletmeyen, rahat bi spor gömlek verin. Düğmeleri de lütfen sedefli olmasın, güneş gibi parlamasın demiycem. Spor giyim için uygun gömleklerde hangi parametreler varsa öğrenip öyle gidicem, kendi işimi kendim halledicem. Bana lütfen bilen beyler hangi kumaşın, hangi desenin, hangi düğmenin, ipliğin ya da artık bi gömlekte ne özellik varsa onun olması gerektiğini detaylı (!) bi şekilde yazabilir mi? Hatta mağaza ve model adı verseniz çok daha iyi olur. Artık sevgilime adam akıllı, işe yarar bi hediye alabilmek istiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş