Etkinlik Kurallari ve Etkinlik Hakkinda Sorulariniz

'Yeni Üyeler Okuyun' forumunda Regina tarafından 7 Mar 2016 tarihinde açılan konu

1. Regina

Regina Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    510
    Etkinlikler ve Etkinlik Kurallari

AmigurumiWitches bünyesinde çeşitli kategorilerde etkinliklerimiz gerçekleştirilmektedir.
    Bunlar:
    1- AmigurumiWitches Etkinlikler: Her seviyede amigurumi tutkununun örebileceği, çeşitli modellerden oluşan etkinlikler. Süresi 14 gün
    2- Çifte Etkinlik: Hem kiz hem erkek çocuklarına yönelik modellerin verildiği etkinlikler: Süresi 14 gün. (iki modelden biri veya istenirse ikisi birden örülebilir)
    3- Fantastik Etkinlikler: Özel modeller. Genellikle orta ve ileri seviye örgü bilgisi gerektirir. Tekrarı yoktur. Süresi 14 gün
    4- Çizgi Film Etkinlikleri: Çizgi film, dizi, karikatür vs karakterlerinin örüldüğü etkinlikler. Süresi 14 gün
    5- Ev Aksesuar Etkinlikleri: Çesitli ev aksesuarları ve aksesuarların örüldüğü etkinlikler. Süresi 14 gün
    6- Özel ve Süpriz Etkinlikler: Çesitli özel günlerde veya forum yönetiminin istediği herhangi bir zamanda açılan, diğer etkinlikler ile paralel örülebilen etkinliklerdir. Süpriz etkinlikler diğer etkinliklerle beraber örülebilir sadece kendi kategorilerini bağlar. (Yarım kalmış süpriz etkinliği olanlar, yeni süpriz etkinlik alamazlar) Süresi 14 gündür
    7- Buçuk Etkinlik: İki büyük etkinlik arasında açılabilen, yapilmasi daha basit, elinde etkinliği olmayan üyelerimizin keyifle örebilmesi için hazırlanan küçük etkinliklerdir. Buçuk etkinliklerin tekrarı yoktur. (Süresi 10-14 gün)
    8- Grup Etkinlikleri: Facebook grubunda örülen etkinliklerdir. Tarif gönderimi facebook üzerinden yapılır, ancak forumda galeriye ekleyen üyeler arasında çeşitli süprizler gerçekleştirilebilir. Grup etkinlikleri, forumdaki etkinlikleri etkilemez, beraber alınıp örülebilir. Normal şartlarda grup etkinliklerinin tekrarı yoktur. Süresi 14 gün

Etkinliklere Katılabilmek İçin:

Yeni üyeler için:
    1- Tanıtım adımlarının gerçekleştirilmesi: ( Kendimizi tanıtalım , http://www.amigurumiwitches.com/17-foruma-imza-ekleme.html )
    Gerçek bir kişi olduğunuzu görebilmemiz için bu adımları yapmanızı rica ediyoruz

Tüm üyeler için:
    1- Üye imza linkinde Facebook adresinin yer almasi
    (Gercek kişi olduğunuzun bilinmesi için bu adım gereklidir) http://www.amigurumiwitches.com/17-foruma-imza-ekleme.html
    2- Yarım etkinliğin olmaması. (1-2-3-4-5 nolu etkinliklikler ile beraber 1 adet süpriz ve özel etkinlik birlikte alınabilir. Alınan süpriz ve özel etkinlik bitirilmeden diğer süpriz etkinlik verilmez)
    3- Etkinligin facebook, blog vs gibi yerlerde duyurulması

Etkinlik Kurallari:

Yukarıdaki şartları gerçekleştirip etkinliğe katılmış üyelerimiz için etkinlik kurallarımız aşağıdadır:

1- Örülen kısım bittikten sonra fotoğraflanıp, mesaja eklenerek yeni kısmın SAYFA/KISIM numarası ile istenmesi
    2- Bitirilmiş etkinliklerin forum adı / linki ile üye ismini fotoğrafın üzerine yazarak ilgili galeriye eklenmesi. Etkinlik fotoğrafları galeriye eklenmedikçe yarım etkinlik sayılacaktır
    3- Tarif isterken genel saygı kurallarının içinde kalınması, hitaplara dikkat edilmesi. Tüm yönetici arkadaşlar ellerinden geldiğince hızlı şekilde size tarifleri iletmeye çalışmaktadırlar, özellikle gece tarif gönderimi tamamen yöneticilerin inisiyatifindedir ve herhangi bir zorunluluk taşımamaktadır. Unutmayalım ki bizlerin de bir özel yaşantısı var.
    4- Etkinlik tariflerinin 3. taraf kişilere, başka web sitesi, forum, facebook vs gruplarda PAYLAŞILMAMASI.
    Etkinliklerin pek çoğu ücretli tarifler olup sadece kişisel kullanım içindir.(Kişisel kullanımları, bitmiş oyuncakların siparişlerinizde vs satılması serbesttir) Forumun ardında yönetim ekibi tarifleri sizlerin örmesi için, çevirilerini yapıp, önceden örüp test etmektedir. Bu emekleri hiçe sayıp tarifleri paylaşan üyelerimiz, tespiti halinde forumdan uzaklaştırılacaklardır
    5- Etkinliklerimiz forum üzerinden özel mesaj ile gönderilir.

NOT: Etkinlik süresi içinde öremeyen üyelerimize, ellerindeki etkinliği bitirmeleri için tariflerin devamı gönderilecektir. Güncel etkinliği süresi içinde tamamlayamayan üyeler, olası süpriz, çekiliş, hediye gibi fırsatlardan yararlanamazlar.

Moderatör tarafından düzenlendi: 21 Kas 2016
  2. kader amigurumi

kader amigurumi Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben bronz etkinliği bitirdim şimdi eski etkinlikten yapmak istiyorum . İmzamı kaydımı yaparken oluşturdum mu bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

3. Kobidigobun dükkanı

Kobidigobun dükkanı Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ben denizaltı ördüm yükledim şimdide araba örmek istiyorum çifte etkinlik bölümünden cevap bekliyorum

4. Semra

Semra Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ben şimdi cezamı aldım tam anlayamadım neyse nasip bilemedim hatayı nerde yapıyorum bir oluyor bir olmuyor ((((

5. Regina

Regina Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    510
    nedir yapamadiginiz, yardimci olalim. sorunu anlayamadim

Sblgul bunu beğendi.
  6. kub43

kub43 Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    ıyı gunler ben 10 bronz tarıften bırtanesı yaptım ve yuklemeye calıştım beceremedım :( yardımcı olabılırmısınız??

7. Betül_S

Betül_S Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    merhaba ben etkinliklere katılmak istiyorum Meryemcan hanım artık bronz tarif örmek zorunluluğunun kalktığını söyledi eski bir etkinlikmi örmeliyim ilk olarak? yardımcı olursanız sevinirim.

Sblgul bunu beğendi.
  8. Betül_S

Betül_S Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    merhaba ben etkinliklere katılmak istiyorum ne yapmalıyım Meryemcan hanım bronz tarif zorunluluğunun kalktığını söyledide o zaman eski bi etkinliğemi başlamalıyım? yardımcı olursanız sevinirim

9. TİTAN

TİTAN Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Selam, ben birşey sormak istiyorum. Normalde facebook kullanmıyorum. Sadece mobil oyunlarda kulladığım, herhangi bir şey paylaşmadığım bir facebook hesabı var elimde. Acaba o hesabı facebook hesabı olarak eklesem yeterli olur mu? Etkinliklere katılmak istiyorum da..:bravo(İnstagram amigurumi satış hesabım da var, gerçekliğime inanmanız için söylüyorum :D )

10. Selma esen

Selma esen Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Forumu tam anlıyamıyorum etkinliğe katılmak istiyorum isteğimi belirttim ama mesaj gelmedi

Gamzeli bunu beğendi.
  11. fügen

fügen Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    mrb.yeni üyeyim etkinliklere nasıl ulaşacağım

12. fügen

fügen Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    mrb.yeni üyeyim etkinliklere nasıl katılacağım yardım edermisiniz ltf

13. fügen

fügen Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    etkinliklere nasıl ulaşabilirim

14. fügen

fügen Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    etkinliğe katılamıyorum

15. Guler melek

Guler melek Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bana yardımcı olan bende romantik fare ile mylittl Pony orme istiyorum

16. Mesudd

Mesudd Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Benim de aynı şekilde sadece oynadığım bir oyun için açtığım bir facebook hesabım var, onu ekledim imza olarak, geçerli olur mu

Kullanmıyorum çünkü facebook

17. EmineSezee

EmineSezee Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Merhabalar ben facebook kullanmıyorum . Bana forum imza konusunda facebook dışında bir yol gösterebilir misiniz?

18. koala

koala Üye

Alınan Beğeniler:
    70
    Etkinlikleri süresi içinde bitirmenin bir artısı var mı?

19. Tugba0658

Tugba0658 Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Slm bende bu imza kaydını anlayamadım birde bronz etkinlikten mi secmem lazim içerik biraz karisik geldi anliyamadim bilgilendirirseniz memnun olurum simdiden teşekkürler

20. Yelizks

Yelizks Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Fec hesabi diyor ben yeniyim çok ta anlamıyorum netten kanguru etkinliğine katılmak istiyorum ama bir türlü yapamadım lütfen yardımcı olursan sevinirim

Hatice krsl ve Meryemcan bunu beğendi.
  21. Meryemcan

Meryemcan Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,708
    Merhaba :) aramıza hoşgeldiniz yeliz hanım etkinliğe katılabilmek için tek yapmanız gereken şey http://www.amigurumiwitches.com/forum/kendimizi-tanıtalım.10/ bu linkte kendinizi tanıtan yeni bir konu açmanız gerek :)

22. Hasibe

Hasibe Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Kendimi tanıttım ama imza ekleme de hata veriyor

Çiğdem_ce bunu beğendi.
  23. Ebruli

Ebruli Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Merhaba Ben yeni üyeyim kendimi tanitmak için linke tikliyorum hata çikiyor. Gerçi teknolijiden de pek anlamiyorum ama yardimci olursaniz sevinirim teşekkür ederim

24. Nrsnylmz

Nrsnylmz Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba ben de yeni uyeyim.ebruli ile ayni sorunla karsi karsiyayim.yardimci olursaniz sevinirim.

25. canango

canango Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    5,123

Bu Sayfayı Paylaş