Etkinlik affı

'AmigurumiWitches Duyurular' forumunda edebiyat_ tarafından 28 Şub 2017 tarihinde açılan konu

1. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    617
    Etkinlik alıp da herhangi bir sebepten dolayı tamamlayamamış,fakat başka etkinliklere katılmak isteyen arkadaslara bir defaya mahsus af geldi :D Hangi etkinliği tamamlayamadıysanız belirtin lütfen mazeret bildirerek. Mazeretiniz geçerli bir sebepten olmalı. Yönetim kurulumuz karar verecek af edilmelimi:D hadi hepimize kolay gelsin
    Not:Yeni üyeler dahil değildir malesef.

Affa uğrayanlar
    -lalekiso. Maymun chito
    -hormonsuz bebek kamyonet
    -canango. 3lu set
    -inci. eyore
    -papaver13 papağan
    -nergul. sfenks kedisi
    -nazlıbebiş kapı susu
    -reyhan erik kız
    -leyla01 pamuk tavşan
    -lelya33 sifenks kedisi
    -eminekamber çerçeve
    -elf eyore
    -koala ariel
    -zeynepmertoğlu julia
    -Fatma zehra klasik kamyonet
    -esranin.elisleri ariel
    -Buyyycu vosvos

Son düzenleme: 11 Eki 2017
  2. didemmmm80

didemmmm80 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    1,351
    Kizlaaaaaar super bir haber bu

3. sehrin

sehrin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    595
    Kızlar gözünüz aydin bu firsati değerlendirmemek olmaz hadi kolay gelsin

4. Çiğdem

Çiğdem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    22
    evet ben çalışıyorum bi türlü
    bitiremiyorum 3 başlı ejderhayı örüyorum.. bi kenara da atmadım aslında ..BİM de çalışıyorum kağıtlardan kartonlardan parmak uçlarım çatlıyo ugurken bile sızlıyo ellerim çoğu gün... öremiyorum :(

5. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    617
    Allah kolaylık versin canım. :( sen zaten hiç öremiyorsundur.

Arkadaşlar bu aldığı etkinliği tamamlayamayıp yeni etkinliğe katılmak isteyenler için

6. didemmmm80

didemmmm80 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    1,351
    Cigdemcigim canimmm kiyamam cok gecmis olsun. Burda amacimiz artik mesela 3 basli ejderhayi hic ormek istemiyorsaniz iptal edebiliriz. Yoksa yavas yavas ormenizde hiiic problem yok isterse aylar sursun

7. lalekiso

lalekiso Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    94
    ben de maymun etkinliğine katılmıştım ama bir türlü telleri oturup takamadığımdan kaldı ama tamamlıycm inşallah o yüzden de hiçbir etkinliğe katılamadım .Benim maymunu da iptal edebilirmiyiz sayın yönetim.

8. lalekiso

lalekiso Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    94
    vardiyalı çalıştığımdan mesailerim gece bitiyor ve çocuklardan hiç fırsat bulamıyorum yoksa hep aklım burda .Burda birlikte örmeyi çook seviyorum

9. Çiğdem

Çiğdem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    22
    biliyorum canım ama zaten bitirmeden yenisini alsam da bi anlamı olmayacak ama güzel düşünmüşsünüz sizi seviyorum

10. Ayla 07

Ayla 07 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    42
    Birincisi doğaçlama etkinligi. Mazeretim de beceremedim dogaclama yapmayi.
    Ikincisi büyükbaba feodar ve uzaylı picolamb etkinliginde uzayliyi almistim. Onuda basaramadim cunku tellerini yerlestiremedim onuda basaramadim agir geldi. Umarim kabul edip silersiniz etkinliklere katilamiyorum uzun zamandir bu yuzden :(

11. jasmine

jasmine Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Keske yeni üyelere de olsaydı

12. handan

handan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    97
    Ayyy bende ne kadar çok yarım etkinlik varmış :)Hepsine heyecanla başladım ama bir türlü devamını getiremedim:(

1.)1. Süpriz etkinlik Erik kız etkinliği (Etkinlikte sona kadar geldim ama ipimi beğenmediğim için bir güzel geçen hafta kestim ve içindeki elyafımı aldım:)
    2.)2. Özel etkinlik sevgililer günü etkinliğinde ise kutup ayılarını yapacaktım ilk bölümü aldım ama onunda sonunu getiremedim :(
    3.)1. doğaçlama etkinliğinde de hevesle başladım ama bir türlü istediğim gibi olmadığı için onunda devamını getirmedim:(
    4.)3. Çifte etkinlikte uslu kediyi bitirdim,klasik kamyonda ise sadece dikimi kaldı ama onuda tamamlayamadım.

Gündüzleri çalışıyor olmam ve akşamları bir yandan siparişlerimi yapıp ,bir yandan da çalıştığım iş yerinde Allah kısmet ederse sergi açmayı düşünüyorum onun için çalışmalar yapıyor olmam ve facebookta bir grupta admin olmam sebebiyle. Ayrıca bende maelesef kötü bir huy olduğundan yaptığım işi yarım bırakırsam bir türlü sonunu getiremiyorum bu nedenle de etkinliklerim yarım kalıyor:) İnşallah af edersiniz ,af etmezseniz de canınız sağ olsun ;)Seviyorum sizi forum ailem :kalptek:kalptek:kalptek:kalptek:kalptek:kalptek

13. Ayla 07

Ayla 07 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    42
    Eğer affederseniz 3. çifte etkinlikteki uslu kediye katılmak isterim. :eek:

14. canango

canango Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,276
    ayy bu çok güzel bir haber :) ben de erik kızı almıştım kafasını da ördüm ama gözleri çok ince iple ördüğüm için ellerim ağrıyor diye devam edip bitiremedim bir türlü :( bir de 3 lü sette köpekli battaniyeyi yaptım, ipim bitti...sonra da diğer 2 sini yapamadım.

Dolayısıyla yeni etkinliklere de katılamadım tabii :(

15. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    617
    Ablam ikisi arasında karar ver birisini iptal edelim

16. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    617

[MENTION=68]lalekiso[/MENTION] tamamdır canım kendine yeni etkinlik secebilirsin

17. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    617
    Seninkiler gözden kaçmış. Yarimin varken tarif gondermisiz. Malesef tamamlaman gerekiyor hepsini

18. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    617
    Yeni üyeler daha çok yeni tamamlamalari gerekiyor :D

19. zeynep_yaren

zeynep_yaren Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    38
    Ben yeniyim ama yarim isim varken baskasina baslayamiyorum nedense hevesim kaciyor :)

20. handan

handan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    97
    Tabiki kararınıza saygı duyarım ;)Ancak şunuda bilmenizi isterim ben etkinliklere dahil olmadan önce mutlaka soylüyordum yarım etkinliğim olduğunu ve katılabilirsin dendikten sonra dahil oluyordum;)Etkinliklerde beraber örmek zevkli ve heyecanlı oldugu için dahil oluyordum ama bi şekilde tamamlayamadım ve uzun bir sürede tamamlayabilme gibi bir şansım yok , zaten onemli olan birlik ve beraberlik içinde olmak;)Yoksa tarif bahane; )Neyse çok konuştum ben örgume geri döneyim,hepinize kolay gelsin kızlar;)

21. Ayla 07

Ayla 07 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    42
    Ben picolomb u bitirdimm :bravo galeriye de yukledim. Simdi sadece doğaçlama icin af istiyorum. Bitane yarim etkinligim kaliyor onuda simdi oruyorum :)

22. Hormonsuz bebek

Hormonsuz bebek Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    25
    Ben malesef biraz saglık sorunları biraz siparişler kurs ve kızımı birinci sınıfa yazdırdım ipide bitince kaldı da kaldı ... af istiyorum başkanım :( çifte etkinlik kamyonet benim

23. hatice46

hatice46 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    95
    Ben af istemiyom :D :D :D

sserap bunu beğendi.
  24. Bidamlagözbebeğim

Bidamlagözbebeğim Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba herkese. Bende road runner çizgi film etkinliğini yapamadığım için etkinligimin iptal edilmesini rica edebilir miyim ilk deneyimim ve zor bir model seçtim sanırım af istiyorum lutfeeennn

25. canango

canango Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,276
    tamamçok teşekkürler Neslihancım :) 3'lü seti iptal edebilirseniz sevinirim canım :) Erik kızı hallederim bir şekilde;)

Bu Sayfayı Paylaş