Birbirimizi tanıyalım

'Hediyeleşelim,Eglenelim' forumunda siderya tarafından 6 Şub 2016 tarihinde açılan konu

1. reyhan

reyhan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    50
    1. 23 nisanda 40 oluyor. 2.evliyim. 22,9,6 yaşlarında 3 kızım var. 3.açık 4.atkı bere eldiven bazen 5.amigurumiden önce örerdim artık vaktim yok bide yaz geldi 6.eskiden nako pırlantaydı çocuklara yapıyorsam DMC NATURA çünkü astım hastalıkları var şuan içinde apple ip kullanıyorum çünkü ucuz 7.en sevdiğim renk SİYAH birazda beyaz 8.NEON renkler galiba 9.yok 10.ip olsunda çamurdan olsun 11.çok okurum polisiye psikoloji ve felsefi hariç 12.çok severim taşlı tuşlu 13.birincisi 2,5 numara ışıklı tığ ikincisi 3 numara ışıklı tığ üçüncüsü 3,5 numara ışıklı tığ

2. nazlıbebiş

nazlıbebiş Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    23
    ışıklı tıg kullanıyormusunuz arkadaslar?nasıl rahat bir şeymi ben şimdiye kadar ne gördüm ne de kullandım...

3. reyhan

reyhan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    50
    Kullanıyorum 4.5 no var bende cok rahat hatta cok degişik tığlarım ve şişlerim var amerikadan geldi. Karbon vs bende işyerimde satıcam mayısta herkesin faydalanması lazım ben arkadaşlarıma da temin ettim benim aldıgim tığlardan çok memnun kaldılar sevgiler iyi örmeler...

4. didemmmm80

didemmmm80 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    1,358
    1.yasim 36
    2.evli cocuksuz
    3.acik
    4.herseyi kullanirim
    5.orgu sadece amigurumide kullanirim.
    6.nako fabrikasindan ihrac fazlasi iplerden cuval cuval aldim.su an onlarla oruyorum.nako pirlanta en favori ipim tabii ki
    7.parlak, renkli,canli renkleri severim.
    8.kahverengi sevmiyorum galiba
    9.hayir yok cunku hep yedekli calisim
    10.hic fark etmez hepsini severim
    11.deli gibi kitap okurum. Kitapciya gittigimde 7,8 taneden az almam.okumadigim kitabi denk getirmek zor olabilir ama kitap benim icin cok onemlidir.
    12. Toka takmam ama her turlu takiyi severim ozellikle kolyeler
    13.hediyenin gonulden gelen her turlusunu severim. Bu aralar objelere takmis durumdayim.

5. Bonibonyasemin

Bonibonyasemin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    21
    ya kızlar yukarıda saydığım kitapları bana bi arkadaşım toplu bi şekilde hediye etti.Sadece Oğuz Atay kitapları yok bende şu anda .;) bir tek tutunamayanlar var. diğerleri yok ;)

6. Zeynep Nilüfer

Zeynep Nilüfer Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    18
    yaşiniz:24 buçuk :p
    medeni durumu,çocuk sayisi ve yaşlari:bekarım çok şükür koca derdim yok :deli
    kapali/açik:açığım :yes
    atki,bere,eldiven,şal,fular hangisini kullanirsiniz:kullanmıyorum :)
    kendinize ve çocuğunuza örgü ürün kullanirmisiniz,ne tür örgüler kullanirsiniz:alerjı ypıyor sevmeme rağmen kullanamıyorum :(
    ne tür ipler kullanirsiniz:sadece pırlanta ;)
    sevdiğiniz renkler:bütün renklerı sevıyorum özellıkle pembe ,lila ,yeşil,sarı ..canlı renkler daha cok :heyoo
    sevmediğiniz renkler:yok :yes
    tiğ,şiş,ip ihtiyaciniz var mi,hangileri:şuan ıcın cokşükür yok :yes
    hediye edilmesini istediğiniz ip ve renkler: ip e ıhtıyacım bulunmamakta hepsı var :) fakat nakonun stoktan kaldrdığı yeşil ve sarı olrsa hayır demem :deli
    kitap okurmusunuz,ne tür kitaplar okursunuz:örgüden kpss bile çalışamıyorm ,kıtap okumayı uzun bır sure once bıraktım :(
    taki,toka severmisin,ne tür:cok fazla takamıyorum alerjım var fakat nadır de olsa bır yere gıderken ınce,kibar bıleklıkler; minik küpeler takıyorum :yes
    en çok hediye edilmesini istediğin 3 şey:beni düşünerek alınmış her sey cook cook mutlu ederrrr ,tel tokaya dahi sevinirim :deli

Son düzenleme: 26 Nis 2016
  7. Sibel

Sibel Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    86
    Yasemin ben yeni gördüm ya bunu hahah

8. Emine

Emine Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    24
    Fabrika derken istanbulda mi burasi bende isterim ihrac fazlasi nasil aliriz ki

9. meltem

meltem Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    705
    yaşiniz:39
    medeni durumu,çocuk sayisi ve yaşlari:evli,1 oğlum var
    kapali/açik:açık
    atki,bere,eldiven,şal,fular hangisini kullanirsiniz:eldiven
    kendinize ve çocuğunuza örgü ürün kullanirmisiniz,ne tür örgüler kullanirsiniz:evet
    ne tür ipler kullanirsiniz:pırlanta
    sevdiğiniz renkler:kırmızı,kahverengi
    sevmediğiniz renkler:
    tiğ,şiş,ip ihtiyaciniz var mi,hangileri:hayır
    hediye edilmesini istediğiniz ip ve renkler:yok
    kitap okurmusunuz,ne tür kitaplar okursunuz:evet psikoloji
    taki,toka severmisin,ne tür:kullanmam
    en çok hediye edilmesini istediğin 3 şey:

10. arzuhuma

arzuhuma Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    117
    yaşiniz: 34
    medeni durumu,çocuk sayisi ve yaşlari: :evli 26 aylık kızım var
    kapali/açik: tesettürlüyüm
    atki,bere,eldiven,şal,fular hangisini kullanirsiniz: çok kullanmıyorum hatta hiç
    kendinize ve çocuğunuza örgü ürün kullanirmisiniz,ne tür örgüler kullanirsiniz: evet
    ne tür ipler kullanirsiniz: pırlanta
    sevdiğiniz renkler: mavi ve pembe tonları
    sevmediğiniz renkler:
    tiğ,şiş,ip ihtiyaciniz var mi,hangileri: yok
    hediye edilmesini istediğiniz ip ve renkler:
    kitap okurmusunuz,ne tür kitaplar okursunuz: önceden çok okuyordum ama şimdi okuyamıyorum :(
    taki,toka severmisin,ne tür:

11. Meryemcan

Meryemcan Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,720
    1. yaşiniz:21 buçuk
    2. medeni durumu,çocuk sayisi ve yaşlari:bekar :)
    3. kapali/açik:açık
    4. atki,bere,eldiven,şal,fular hangisini kullanirsiniz:atkı bere eldiven :)
    5. kendinize ve çocuğunuza örgü ürün kullanirmisiniz,ne tür örgüler kullanirsiniz:evet kullanırım :)
    6. ne tür ipler kullanirsiniz:nako pırlanta ama bu aralar penye iplere takığm :)
    7. sevdiğiniz renkler:mavi ve tonları
    8. sevmediğiniz renkler:yok
    9. tiğ,şiş,ip ihtiyaciniz var mi,hangileri:ipe her zaman ihtiyacım vardır :D
    10. hediye edilmesini istediğiniz ip ve renkler:tabikide prlanta olursa hayır demem :D
    11. kitap okurmusunuz,ne tür kitaplar okursunuz:macera kitaplarına hayranım
    12. taki,toka severmisin,ne tür:saçım az olduğu için ve kısa olduğu için toka kullanmıyorum
    13. en çok hediye edilmesini istediğin 3 şey:ip kitap ip :D
    [/QUOTE]

12. Meryemcan

Meryemcan Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,720
    Ben eksik kalmayayım didim :D

13. Emine

Emine Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    24
    Anneler gunu icin resim hazirliyoruz ogrencimin biri cocuklar gunu yok mu diyor:D

14. Emine

Emine Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    24
    Yanlis yere yazdim ozurrrrr

15. canango

canango Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    5,123
    yaşiniz: 43 :)
    medeni durumu,çocuk sayisi ve yaşlari: evli, 15 yaşında oğlum 11 yaşında kızım var :)
    kapali/açik: açık :)
    atki,bere,eldiven,şal,fular hangisini kullanirsiniz: bere, eldiven ve atkı kullanırım :)
    kendinize ve çocuğunuza örgü ürün kullanirmisiniz,ne tür örgüler kullanirsiniz: bere atkı eldiven haricinde pek kullanmam :)
    ne tür ipler kullanirsiniz: nako pırlanta kullanıyorum :)
    sevdiğiniz renkler: her renk :)
    sevmediğiniz renkler: yok
    tiğ,şiş,ip ihtiyaciniz var mi,hangileri: ihtiyaç değil ama gazzal baby cotonu merak ediyorum :)
    hediye edilmesini istediğiniz ip ve renkler: nako pırlanta ve gazzal baby coton her renk olabilir :)
    kitap okurmusunuz,ne tür kitaplar okursunuz: evet kitap okumayı çok severim, genelde zülfü livaneli, ayşe kulin, elif şafak okurum, bu aralar tarih kitaplarını merak ediyorum :)
    taki,toka severmisin,ne tür: severim ama arada bir kullanırım, sade çok şatafatlı olmayanları tercih ederim :)
    en çok hediye edilmesini istediğin 3 şey: hediyenin ne olduğu önemli değil ama kitap ve ipe hayır diyemem :D

Read More at :http://www.amigurumiwitches.com/1123-birbirimizi-taniyalim.html

16. Twrskry

Twrskry Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    hediye edilmesini istediğiniz ip ve renkler:
    kitap okurmusunuz,ne tür kitaplar okursunuz:
    taki,toka severmisin,ne tür:

:huhuu selamlarr 26 yasımdayım kocişe iki sene önce tekmeyi bastım boşadım yani bekar geziyom :hoppidi, çoluk çocuk yok kapalı oldugumdan atkı bere vs kullanmıyorum salda takmam ama eldivenler olmazsa olmaz malum :) amigurumiye bosandıktan sonra terapi maksatlı basladım gecen yıl normalde örgü örmenin ö sünü bilmem şiş örgü falan hiç yapmadım bi tıg kkullanmayı amigurumi örmeyi biliyorum işte renklerin hepsi güzeldir ama beyaz mavi fıstık yeşil lila en favorilerim arasında kırmızı turuncu pek sevmem, iki cuval pırlanta ipim bir tane şiş setim üç tane tıg setim var hobim takıntım oldu :D ebeyim bu arada meslek hayatında pek takı toka kullanamadıgımdan hayatımdan tamanem cıkardım hiç kullanamam :( kitap cok okurdum ama örgüye basladıgımdan beri tüm vaktimi örgüye veriyorum bir senedir kitap okumaya vakit ayırmıyorum :) aslında almak istedigim bir iki kitap vardı ben hediye olarak direk onu istesem cok mu ayıp olur :kesekagidi

17. emine.bhr

emine.bhr Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    1: 46 yasım
    2: evli ve üç çocuklu
    3:26/kız 22/erkek 14/erkek cocuklar
    4: tesettürlü
    5: şal ve eldiven kullanıyorum
    6: evet örüyrum ama suaralar torunlara yatırım yapıyorum bebek kıyafeti ve oyuncak örüyorum
    7: en cok alizenin iplerini seviyorum alize diva-cotton gold, nako pırlanta- soft baby yarnard jeans, gazzal baby cotton
    8: her rengi severin en cok canlı ve parlak renkler
    9: sevmedigim renk yok mat olmasın yeter
    10: tığ ve şişim var ipe ihtiyac hiç bitmez :D
    11: her türlüsü olur :D
    12: evet kitap okumaya uğrasıyorum daha cok akıcı heyacanlı roman, takip ettigim belli yazarlar var onları okurum
    13: takı severim en cok yüzük
    14: hediyenin büyüğü kücügü olmaz ama ip ve kitaba hayır demen :eek::yes

18. Kurşun

Kurşun Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    8
    1. Yaşım 27
    2.Evliyim 3 çocuk annesiyim 13 yaşında, 8yaşında ve 1,5 yaşında 3 kızım var.
    3. Kapalıyım
    4. Atkı, bere, eldiven, şal kullanmaktan hoşlanmıyorum.
    5. Örgü ürün nadiren kullanırım.
    6. Örgü olarak sadece amigurumi yapıyorum dolayısıyla amigurumi ipleri kullanıyorum.
    7. Soft renkli ipleri daha çok seviyorum.
    8. Koyu renkleri çok tercih etmiyorum.
    9. Tığ , şiş ihtiyacım yok.
    11. Kitap okumayı çok severim. Siyasi içeriği olmayan her tür kitabı okurum.
    12. Takı toka sevmem kullanmam.
    13. Her tür hediye beni mutlu eder. Kullanıp kullanmamak önemli değil. Kullanmasamda hatıra kutusunda yerini alır.

19. emine.bhr

emine.bhr Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    :D :D :D cok güldüm yaa anlasıldı tmm ;)

20. emine.bhr

emine.bhr Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    polisiye severim demissin tess gerritsen okudun mu hiç?

21. emine.bhr

emine.bhr Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    teknolıjiden uzak olmak büyük eksiklik dememki mesajları yazdıgım sahsı etiketleyemmemisim simdide silemiyorum :no:no:no:teyze:teyze

22. Meliss

Meliss Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    1. 27 yasindayim
    2. Evliyim.3,5 yaşında bir oğlum var.
    3. Açık
    4. atki,bere,eldiven,şal,fular hepsini kullanırım
    5. Suveter,atki,bere,battaniye.. daha çok oğlum için kullanırım.
    6. Baby cotton ipleri tercih ediyorum genelde ama renk sıkıntısı yaşadığım için değişiyor.
    7. Mavi başta olmak üzere canlı renkleri severim.
    8. Kahverengi rengini pek sevmem ama kahveye bayılırım
    9. Tığ sis ip ihtiyacı bitmez....
    10. Penye iplere taktım bu ara.mavi bir oyuncak sepeti örmek istiyorum. Fena olmaz
    11. Kitap okumayı çok severim.çocuk gelişim kitapları okuyorum genelde.bir de kpss
    12. Taki toka çok severim kullanırım küpe künye saat farketmez
    13. En güzel hediyenin kitap olduğuna inanırım. Genelde bir kitap alır önce ben okurum sonra hediye ederimm şu amigurumi gözlerden de hediye olur bulmakta cok zorlaniyorum nihayetinde hediye hediyedir amaç küçük ya da buyuk bir yüreği sevindirmektirrr...
    SEVGİLERİMLE

23. Bmsah

Bmsah Üye

Alınan Beğeniler:
    32
    1. 29 yaş
    2. Evliyim ve hamileyim ☺️
    3. Tesettürlütüm
    4. Eldiven ve atkı
    5. Hırka yelek atkı şal ve kışlık tunik
    6. kalın ipleri kullanmayı seviyorum ama her türlü ip kullanırım
    7. Mavi pembe mor sarı yeşil diye gider
    8. siyah pek sevmem
    9. Yok bence
    10. Hediye gönülden gelince taş gelse yeter
    11. Evet okurum gerilim okumayı daha çok seviyorum araya romantizm de girerse iyi olur
    12. taki severim özellikle de büyük kolyeler
    13. en çok hediye edilmesini istediğin 3 şey:
    Aşkla sevgiyle gelen herşey ama eşimden bir beyaz araba istesem çok mu olur

24. Mavimelek

Mavimelek Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,578
    Yasim 47 adim tülay evliyim 2 çocugum kizim ve oglum kizimdan bir kiz torunum var kapaliyim atki bere cok soguklarda takarim taki fular vs hepsine bayilir ve kullanirim cocuklarimi kendim yaptigim bereler ve atkilarla buyuttum bana ip olsun.sevdigim renkler her renk beni goren tulay geliyor derler rengarenk sevmedigim renk yoktur ihtiyacim olan amigurumi ipler burda kisitli samsunda bazi seyleri bulmakta zorluk cekiyorum hediyeyi cok severim hep hediye verdim ama hic hediye almadim nasil biseydir bilmiyorum kitap okumayi cok seviyorum genelde edebiyat tolstoy agatha crieste dedektif ve stephen king korku.toka severimde kapali olunca sadece lastik toklar takarim cok severim bana gonulden gelen her hediye kabulumdur hediyenin adi bile mutlu eder sanirim beni ben yeniyim forumda gecen sene yapilmis bu tanitma seysi ama bende kendimi tanitmak istedim sevgiler saygilar

Aysun 06 bunu beğendi.
  25. SevalAkturan

SevalAkturan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    7,833
    1. yaşiniz:33
    2. medeni durumu,çocuk sayisi ve yaşlari:evli/1 /1
    3. kapali/açik:acik
    4. atki,bere,eldiven,şal,fular hangisini kullanirsiniz:hepsini kullanıyorum
    5. kendinize ve çocuğunuza örgü ürün kullanirmisiniz,ne tür örgüler kullanirsiniz: evet, özellikle şal, atkı, bere
    6. ne tür ipler kullanirsiniz:amigurumi uygun ipler
    7. sevdiğiniz renkler:hemen hemen hepsi
    8. sevmediğiniz renkler:kara koyu renkler
    9. tiğ,şiş,ip ihtiyaciniz var mi,hangileri:iğne ihtiyacım olabilir aslında. Benim olmadığı için gidip annemde montaj yapıyorum :) hiç alma ihtiyacı duymadım da şimdiye kadar :)
    10. hediye edilmesini istediğiniz ip ve renkler:
    11. kitap okurmusunuz,ne tür kitaplar okursunuz:son zamanlarda eskisi kadar olmasa da okuyorum. Eğer kitap alacaksanız diye kitapligimin fotosunu ekleyeyim olan kitaplardan almayın :D
    12. taki,toka severmisin,ne tür:pek işin olmaz
    13. en çok hediye edilmesini istediğin 3 şey:gönlünüzden ne koparsa artık :)

İssiorgu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş