Bende Silivriden

'Yasamakta Oldugunuz Yer' forumunda Banu Demirci tarafından 11 Ağu 2017 tarihinde açılan konu

1. Banu Demirci

Banu Demirci Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Arkadaşlar selamlar, ananemin 30 yıllık yazlık evine sonunda yeni eşyalar alınmaya karar verildi... bu durum elbetteki en çok beni heyecanlandırdı... bakalım neler bulabileceğiz ay çok heyecanlıyım... bazı eşyalarını hiç atmadan direkt olarak kaplama yaptıracağız çünkü hepsi inanılmaz güzel ve kaliteliler... Mobilyaları geçtim evdeki 3 [url="http://www.pnlp.com/alez]alez[/url] bile hiç eskimemiş, o derece kaliteli yani! artık iyi markadan mıdır yoksa eskinin gücü müdür nedir bilmiyorum :)

Gelelim ben de biraz netten yazlık ev dekorasyonları önerilerine baktım, çok hoş çok güzel dekore edilmiş evlerle karşılaştım. ama biz çok sade bir şey istiyoruz. hem temizliği kolay olsun hem de şık olsun istiyoruz.

şimdi sizinle de birkaç öneriyi paylaşayım bakalım...

Hasır koltuklar:

Yazlık eviniz küçük bir daire olabileceği gibi gayet büyük de olabilir. Öreğimiz de büyük tip yazlık evler için uygun bir dekorasyon. Devasa pencerelerden muhteşem doğayı ayaklarınızın altında hissedeceğiniz yazlık evde tuğla duvarla uygun bir doku olarak hasır koltuklar tercih edilmiş. Hasır koltuğun içine yerleştiren beyaz minderler yumuşacık görünüyor. Böyle bir yazlık evde kitabınızı, kahvenizi alıp olağanüstü manzarayı seyredip okuma keyfini yaşayabilirsiniz.

Huzurlu bir uyku:

Yazlık ev dekorasyonunda genellikle ön plana çıkanlar; teras ve evin önden görünümü olsa da evin bütününde uyum ve dekorasyon zevkini yansıtabilmek mühimdir. Örneğin bu yazlık evin yatak odası teras kısmıyla uyum yakalayabilsin diye bir duvar tarafı tamamen taştan örülmüştür. Pencere ise yine muhteşem manzaradan istifade edebilmek için geniş tutulmuş, ferah bir uyku geçirmeniz sağlanmıştır. Kırsal stil dekorasyona uygun mobilya detayları eve yumuşak bir hava katmış, yazlık ev konforunu ve sıcaklığını yansıtmaya yardımcı olmuştur. Odanın bütününde insanın içini ısıtan renkler tercih edilmiş ve böylelikle yazlık ev dekorasyonu tamamlanmıştır. Bu yataklara bir de http://www.pnlp.com/elyaf-yastik modelleri ekledin mi şahane olur valla şahane.!

Merakli-hobici bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş