8.Fantastik Etkinlik'Basset köpek'

'Fantastik Etkinlikler' forumunda pınar tarafından 16 May 2017 tarihinde açılan konu

1. meltem

meltem Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    658
    Bunu yazanlar bide biz ingilizce çeviriyoruz diyor rusça da çevirsinler görelim gerçekten yaptıkları ayıp

Mavimelek, İssiorgu, canango ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sibel0668

Sibel0668 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    775
    Çok haklısınız meltem hanım anlamıyorum bazılarını almış bir hırs neyin hırsı onuda bilmiyorum ben satışta yapmıyorum yapanlar var sonuçta herkes kendi nasibini yer... sadece burada keyifli olduğu için katılıyorum etkinliklere hoş sohbet arkadaşlıklar edindik gerçekten çok üzülürüm banlalırsam eğer. Evet çeviri ne kadar zor olduğunuda tahmin edebiliyorum hakkınız çok...

3. İssiorgu

İssiorgu ıssı örgü aktif cadı :)

Alınan Beğeniler:
    4,237
    Ben bu sayfada etkinlilerin açık tarif verilmeyen etkinliklerin tariflerine denk geldim acik tarif olsa burada da verilirdi zaten birden uzerinde forumun ismide yaziyor :seytan

Mavimelek bunu beğendi.
  4. elifgokcen

elifgokcen Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Yeni etkinlikte basset köpek örmeye başladım ama anlamadığım yerler var. Ören arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?
    Ağzını örüp kafa tarafına geçtim devam ediyorum. Bir kısmı açık kaldı. Böyle mi kalıcak?
    Bi de bu açıklık sanırın yanda kaldı yanlış mı gidiyorum?
    Önceki etkinlikte de tartışılmış bunlar ama sonucunu bulamadım. Lütfen yarfım edermisiniz?

Mavimelek ve Aysun 06 bunu beğendi.
  5. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    10,361
    Elif hanım ben ormedigim için size yardımcı olamıyorum kusura bakmayın

elifgokcen bunu beğendi.
  6. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    10,361
    @elifgokcen bu resim belki yardımcı olur meltem bir parça daha var örüp dikeyecegiz demis umarım yardımı olur

Mavimelek bunu beğendi.
  7. elifgokcen

elifgokcen Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Çok teşekkürler yardımınız için bu görüşmeleri okudum ama ören biri yardım edebilse emin olamadım benimkinden... sanırım bugün bi daha baştan örücem

Mavimelek bunu beğendi.
  8. elifgokcen

elifgokcen Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    sanırım kimse dönmeyecek, şöyle bir yol izlesem nasıl olur acaba? hepsini baştan örmektense renk değişim kısmından sonrasını ayrı örsem ve burnu ile kafayı düzgün bir şekilde birbirine diksem? Çünkü ben tarife birebir uymama rağmen ağzı gözünün altında kaldı. daha önce yapılan bütün resimleri inceledim hiçbirinin ağzı yamuk değil. pinteresttekilerde de ağız aşağıda. Sanırım en doğrusu ayrı örüp dikmek çünkü sayıları kendim ayarlamayı hayatta beceremem :(

Mavimelek ve Aysun 06 bunu beğendi.
  9. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    10,361
    Emin olun ormus olsaydim veya en ufak bir fikrim olsa size yardım etmeye çalışırdım ama bilmiyorum daha önceki ören arkadaşlar artık foruma pek katılmıyorlar onun için dönüş olmamıştır bende üzüldüm size yardımcı olamadigima sizin anlattığımız gibi olabileceğini düşünüyorsanız neden olmasin

Mavimelek ve canango bunu beğendi.
  10. canango

canango Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,305
    geçmiş sayfalardaki yazışmalara bakabilirsin istersen. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar olmuştu diye hatırlıyorum.

Mavimelek bunu beğendi.
  11. elifgokcen

elifgokcen Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Ben de geçmiş yazışmaları okuduğum iiçin burdan yardım isteyeyim dedim ama dönen olmadı. Artık kendi kendime çözmeye çalışcam. Yardımlarınız için teşekkürler....

Mavimelek bunu beğendi.
  12. Mavimelek

Mavimelek Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    2,989
    Örenler görurse yardimci olur örseydim yardim ederdim

13. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    10,361

canango bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş