1. Doğaçlama Etkinliği Masal Kahramanları

'Doğaçlama ve Benzetme Etkinlikleri' forumunda oyundostum tarafından 13 May 2016 tarihinde açılan konu

1. Sibel Kurtulan

Sibel Kurtulan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    28
    Ay senin ki 4 tane zor yaa bende kizi yazdım word e burcuya face ten attim simdi ayiyi yazicam gündüz cok zor ufaklikla zihnim dağılıyor resimleri de burdan atarim herhalde ummahan

2. umus03

umus03 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    290
    Kolay gelsin , burcu ekli değil bende. Meltem ekli sadece, ona göndersen olur mu ki.Sabah beri uğrașıyorum.28 pdf sayfası oldu. Zor ișmiș vesselam :)

3. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    746
    Olur canım meltemede gönderebilirsin

4. umus03

umus03 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    290
    Meltem ve regina ya gönderdim. Umarım görünüyordur. Bir sorun yoktur inșallah

5. umus03

umus03 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    290
    Arkadașlar bilmediğim için soruyorum, dükkana tarif kondu ve birisi satın aldı diyelim, bizim nasıl haberimiz olacak, ücret dükkan açan kișiye ödenecek değil mi ? Yanlıș anlamayın sakın, benim yönetici arkadașlara güvenim tam, kimsenin emeğini boșa çıkarmayacaklarına eminim.Ama aydınlatırsanız bizi sevinirim ;)

6. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    28
    [MENTION=1]meltem[/MENTION] canım bende sana attım face ten kendi face 'ne ekli değilim sende yanlız amigurumiwitches a atmadım haberin olsun dedim tatlım ...

7. meltem

meltem Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    705
    Tamam canım ben burcuya yollarım :) kendi face mi kullanmıyorum :)

8. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    28
    hadi yaaa öbürünü nadir kullanıyorsundur diye buna attım ...tutturamamışım canım hehhee

9. Gülsün

Gülsün Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Cook teşekkürederimm aldimmm

10. Regina

Regina Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    510
    selamlaaar

uzun bir yolculuk nedeni ile bir suredir yoktum ortalikta simdi geldim...
    Dukkanimiz yabanci bir site olan Etsy uzerinde olacak. sitede yanilmiyorsam yapilan satislari gorebiliyorsunuz. hangi urunden kac adet satildigini gosteriyor olmasi lazim. Site kendi sistemine eklenen urunlerden bazi kesintiler yapiyor, gosterim ucreti ve vergisini vs kesiyor. Bu kesintilerden sonra kalan satis bedellerini aylik olarak urun sahiplerine gondermeyi planliyoruz.

Dukkana konacak tarifleri cesitli dillere cevirip, alici sayisini arttirmayi hedefliyoruz. Yeni dukkanlar henuz yeterince ziyaretcisi olmamasi nedeni ile baslarda cok taninmasa da, reklamlar, tanitim eklenen yeni tariflerle rating arttikca satislar artar diye dusunuyorum. Onceleri akmasa da damlar durumu olacak tahminimce :)

11. Regina

Regina Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    510
    tarifleri yabanci dile cevirip satisa hazirlayacak formata getirecegim icin aciklamalari ve resimlerini bana gonderebilirseniz, tek elden halletmis oluruz.
    mumkun oldugu kadar bol resim cekmis oldugunuzu umarim..

bitmis oyuncaklarinda cesitli yonlerden cekilmis guzel fotograflarini yollayabilir misiniz? urununuzun vitrin fotograflarini olusturacak :)

12. umus03

umus03 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    290
    Çok teşekkürler emeğiniz ve açıklamalarınız için. Ben tarifi melteme gönderdim size ulaștıracaktır mutlaka.

13. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    28
    arkadaşlar instagram sayfalarımızda forumu repost yapalım daha geniş takipçilere ulaşsın da repost programı mı var bilginiz varsa paylaşın ben beceremedim paylaşmayı

14. nergül

nergül Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    59
    ben paylaştığım resmin altına örmek isteyenler foruma buyrun diye yazmaya başladım

15. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    28
    evet iyi olur nergül takipçin de çok daha çok insana ulaşır

16. umus03

umus03 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    290
    P_20160625_112740.jpg
    Nalancım, sizler ne güzel insanlarsınız böyle... Buralarda bu gözlerden bulmam imkansızdı. Öyle mutlu oldum ki anlatamam. Çok keșekkürler, kucak dolusu sevgiler. Ay neler örerim ben bu gözlerle :)

17. NslhN

NslhN Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    11
  18. umus03

umus03 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    290
    Hazine bulmuș kadar sevindim cidden,eșim gülüyor halime :)

19. oyundostum

oyundostum Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    116
    güle güle kullan canım beğenmene o kadar çok sevindim ki :) malesef hemen gönderemedim ramazan telaşı yatılı misafir derken bu zamana kaldı anlayışınız için sana ve sibele çok teşekkür ederim :)

20. umus03

umus03 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    290
    Ne demek canım ya, tekrar teșekkürler, çok beğendim ;)

21. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    28
    Keyifle kullan ummahancim...nalancim kesene bereket tatlim..anlayis ne demek emekleriniz cok tesekkur bizden ...forum da dostluklarimiz da daimi olsun insaallah

22. umus03

umus03 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    290
    Teșekkürler sibelcim, sen de öyle... ;)

23. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    28
    IMG-20160627-WA0000.jpg cok tesekkur ederim çok makbule geçti hele ki tiglar kesene bereket Nalanim kızlar iyi ki burdayım iyi ki varsınız

24. NslhN

NslhN Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    11
  25. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    28
    Sagol Neslimm orelim orelim diyo tiglar valla tekrar kesenize bereket canlar

Bu Sayfayı Paylaş