Çalışma odası düzenlemesi

'Farkli Hobiler Kosesi' forumunda Banu Demirci tarafından 3 Tem 2017 tarihinde açılan konu

1. Banu Demirci

Banu Demirci Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Çalışma odası özellikle freelance çalışan kişiler için oldukça önemli... Ne eşya koyulacak ne olacak nasıl yerleştirilecek her bir detay çok önemli.

Pekala konumuz çalışma odası dekorasyonu lakin ortada çalışma ortamı oluşturabilecek bir oda olmadan çalışma odası dekore edilecek. Öncelikle bize neler lazım olacak, bunların tespiti yapmak gerekebilir. Elimizde değerlendirebileceğimiz eşyalarımız var mıdır? Önce bu soruyu kendimize sorup, cevaplayalım. Malum mottomuz geri dönüşüm ve eski eşyaların geri dönüşüm fikirleridir!Eğer ki elinizde yeniden kullanabileceğiniz ve kendinize çalışma ortamı oluşturabileceğiniz eşyalarınız yoksa ikinci sorunuz bana ne gereklidir? Bunları da hobi malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsiniz. Yapacağınız çalışmaları kafanızda belirleyip, ihtiyacınız olan malzemeleri tedarik etmelisiniz. Bunu şöyle bir örnekle açıklama istiyorum. Velev ki çalışmalarınızın tamamı bir bilgisayar başında olacaksa size bir bilgisayar masası lazım olacaktır. Lakin hali hazırda eşyalarla dolu olan bir odaya ilave mahal oluşturacağınız için bir bilgisayar masasını yerleştirmek çok zor olacaktır. Bundan dolayı size masadan ziyada sağlam ayakları olan ve duvara monte edebileceğiniz bir raf işinizi hem görecek, hem pratik hem de az yer kaplayan bir çözüm olacaktır.

Ayrıca eski bir dikiş makinesinden de oldukça şık bir çalışma masası oluşturabilirisiniz. Çalışma sandalyenizin üzerine de amigurumi ile örtü yapmayı unutmayın! Bu sene bu moda!

canango ve Aysun 06 bunu beğendi.
  2. sehrin

sehrin Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    735
    Benim çalısma alanim her yer balkon mutfak merdiven boşluğu seyahat halinde bir tığ ipler ve tarifim oldumu yeterli

3. didemmmm80

didemmmm80 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    1,358
    Cok tesekkurler. Valla bana da bir oda lazim keske ev buyuk olsaaaa

Bu Sayfayı Paylaş